czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 13 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 2691

37-latek dwukrotnie w jednym dniu zatrzymany przez straż miejską

9 sierpnia strażnicy miejscy dwukrotnie interweniowali wobec tego samego mężczyzny. Powodem zatrzymania było spożywanie alkoholi w miejscu objętym zakazem.

- Po godzinie 7.15 patrol straży miejskiej zauważył w rejonie sklepu przy ulicy Witkiewicza mężczyznę spożywającego alkohol w miejscu objętym zakazem - opisuje pierwszą sytuację SM.

Funkcjonariusze podjęli interwencję wobec znanego im 37 -letniego mężczyzny. Był on w miarę spokojny, lecz przewieziono go do komendy straży miejskiej celem potwierdzenia pełnych danych. Po ustaleniu strażnicy przeprowadzili z mężczyzną rozmowę pouczającą, po czym zwolnili do domu.

Po niespełna godzinie ten sam patrol, jadąc ulicą Witkiewicza, natknął się na tego samego mężczyznę w tym samym miejscu spożywającego znów alkohol.

- Tym razem z uwagi że mężczyzna wielokrotnie był karany mandatami, a także pouczany, a formy te nie odnosiły żadnego skutku oddziaływania wychowawczego dowódca patrolu podjął decyzję o skierowaniu wniosku o ukaranie do Sądu Rejonowego w Pszczynie - informuje straż.

aka / czecho.pl, źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.