Wiadomości

  • 15 sierpnia 2018
  • 3 września 2018
  • wyświetleń: 8168

[ZDJĘCIA] Miejski triathlon w Czechowicach-Dziedzicach

W piątek 31 sierpnia, na terenach kąpieliska oraz stadionu MOSiR odbył się pierwszy w Czechowicach-Dziedzicach " Miejski Triathlon".

Miejski triathlon w Czechowicach-Dziedzicach - 31.08.2018 · fot. MOSiR Czechowice-Dziedzice


Uczestnicy zawodów mieli do pokonania 400 metrów pływania w basenie, 15 km jazdy na rowerku spinningowy oraz 3 km biegu. Do zawodów zgłosiły się 53 osoby z czego 47 zostało sklasyfikowanych. W gronie 11 pań najszybciej trasę pokonała Agata Perz z Tychów w czasie 40min 14 s. Na kolejnych miejscach znalazły się Hanna Marszałek z Marklowic Górnych i Małgorzata Stolarek z Bytomia. Najlepszą zawodniczką z gminy Czechowice-Dziedzice okazała się Julia Rataj. Wśród panów walka była zacięta i różnice czasowe były bardzo małe. Najszybciej trasę Miejskiego Triathlonu pokonał Marcin Ździebło z Żor, który o 21s wyprzedził Pawła Klinika z Raciborza oraz o ponad minutę Aleksandra Czuka z Zabrzega. Ten ostatni został również najlepszym zawodnikiem z gminy Czechowice-Dziedzice.

Całość wpisowego została przekazana na Fundację Pomoc Raduje, która wspiera Zespół Szkół Specjalnych nr 4 z Czechowic-Dziedzic. Nauczycielki z ZSS nr 4, podczas trwania zawodów częstowały zawodników oraz kibiców pysznymi ciastami oraz przygotowały wiele atrakcji dla dzieci.

Po wielu pochlebnych opiniach uczestników, już teraz zapowiadamy przyszłoroczną edycje " Miejskiego Triathlonu".

Organizatorami zawodów był MOSiR Czechowice-Dziedzice, firma Bautech oraz Centrum Kettlebell Czechowice-Dziedzice.

Partnerem oraz sponsorem nagród dla najlepszych zawodników z gminy Czechowice-Dziedzice był Fitness World Kablownia Czechowice-Dziedzice.

Pełne wyniki znajdują się na http://orientharper.pl/?page=file&action=show&file=1616

aka / czecho.pl

źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.