Wiadomości

  • 17 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 4829

Urząd Miejski zachęca do składania wniosków na świadczenia

Wydział Świadczeń Społecznych Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach przypomina, że od 1 sierpnia br. można składać wnioski na świadczenia rodzinne, fundusz alimentacyjny, świadczenia wychowawcze 500+ oraz nowy program świadczenie Dobry Start (sala 003 przyziemie w głównym budynku Urzędu Miejskiego, w godzinach pracy urzędu).

Urząd Miejski, ratusz, Czechowice-Dziedzice
Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach · fot. Oskar Piecuch / czecho.pl


Przypominamy, że w dalszym ciągu można także składać wnioski drogą elektroniczną, za pomocą bankowości elektronicznej (dotyczy to wniosków na 500+ oraz Dobry Start.)

Złożenie kompletnego i prawidłowo wypełnionego wniosku do końca sierpnia gwarantuje ciągłość wypłaty świadczeń rodzinnych, wychowawczych oraz z funduszu alimentacyjnego od nowego okresu zasiłkowego. W przypadku jednorazowego świadczenia Dobry Start wniosek należy złożyć do 30 listopada 2018r. Po tym czasie wniosek pozostanie bez rozpatrzenia.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.