czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 17 sierpnia 2018
  • 29 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 1745

Można zgłaszać kandydatów do nagrody Firma Roku 2018

Do końca sierpnia trwa zgłaszanie kandydatur firm działających na terenie miasta Bielska-Białej oraz powiatu bielskiego, pretendujących do tytułu Firma Roku 2018.

Starosta Bielski Andrzej Płonka, Prezydent Miasta Bielska-Białej Jacek Krywult oraz Prezes Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej Janusz Targosz jak co roku, zapraszają przedsiębiorstwa do wzięcia udziału w IX edycji Konkursu Firma Roku 2018 pod hasłem "Samorządy - Przedsiębiorcom".

Tytuł Firma Roku 2018 promuje szczególnie aktywne, dynamiczne firmy i jest wyrazem uznania ze strony samorządów terytorialnych dla ich wiodącej roli w rozwoju regionalnym. Kapituła Konkursu przyzna nagrody w kategoriach: Firma Roku 2018 Ziemi Bielskiej oraz Firma Roku 2018 Miasta Bielska-Białej. Nagrodą w Konkursie jest otrzymanie tytułu Firma Roku 2018 oraz statuetka Dedala w formie rzeźby, której autorem jest bielska artystka Lidia Sztwiertnia.

Do Konkursu swoje kandydatury mogą zgłaszać mikro, małe, średnie i duże firmy działające na terenie miasta Bielska-Białej oraz powiatu bielskiego.

Zgłoszenia można składać (mailem, faxem, pocztą lub osobiście) w okresie od 9.07. - 31.08.2018 r. w biurze Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej przy ul. Wzgórze 19, w Urzędzie Miejskim w Bielsku-Białej w Wydziale Promocji Miasta (Pl. Ratuszowy 5, III piętro, pokój 302) oraz w Starostwie Powiatowym w Bielsku-Białej (ul. Piastowska 40, III piętro, pokój 310).

Do pobrania:
Formularz zgłoszeniowy
Regulamin konkursu

aka / czecho.pl, źródło: Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.