Wiadomości

  • 21 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 3087

Mężczyźni spożywali alkohol na terenie Przedszkola nr 8

Straż miejska z Czechowic-Dziedzic poinformowała o interwencji przeprowadzonej przed kilkoma dniami. Na terenie przedszkola przy ulicy Konopnickiej dwóch mężczyzn spożywało alkohol.

- W dniu 13 sierpnia przed godziną 16.00 obserwator monitoringu miejskiego zauważył na terenie Przedszkola Publicznego nr 8 przy ulicy Konopnickiej w Czechowicach-Dziedzicach dwóch mężczyzn spożywających alkohol w postaci piwa. Na miejsce został skierowany patrol - relacjonuje straż.

Jak informuje SM, w międzyczasie jeden ze sprawców wypił piwo, a następnie wyrzucił butelkę w krzaki. Zdarzenie zarejestrował monitoring.

- Po przybyciu funkcjonariuszy młodzi mężczyźni 25- i 26-latek byli zaskoczeni wizytą strażników. Jeden ze sprawców był spokojny i wykonywał polecenia. Został pouczony i nakazano opuścić teren przedszkola. Natomiast 26-latek był wulgarny, nie stosował się do poleceń próbując odejść z miejsca interwencji, przy czym narastała w nim agresja - opisują mundurowi.

Strażnicy musieli użyć siły fizycznej oraz kajdanek, aby mężczyznę przywrócić do zachowania zgodnego z prawem. Awanturnika ukarano mandatem karnym za popełnione wykroczenia. Za swoje agresywne zachowanie noc spędził na izbie wytrzeźwień, aby mógł przemyśleć swoje zachowanie.

aka / czecho.pl

źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.