Wiadomości

  • 22 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 1646

W Urzędzie Miejskim zapłacimy kartą bez prowizji

Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach przystąpił do Programu upowszechniania płatności bezgotówkowych w jednostkach administracji publicznej, realizowanego przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Krajową Izbę Rozliczeniową S.A. we współpracy z Fundacją KIR na rzecz Rozwoju Cyfryzacji.

W związku z powyższym, w kasie naszego urzędu można zapłacić kartą płatniczą - VISA, Mastercard i z wykorzystaniem systemu BLIK.

Terminale są przeznaczone tylko i wyłącznie do realizacji zobowiązań wobec gminy, takich jak podatek od nieruchomości, podatek rolny, podatek leśny, opłata skarbowa, opłata za gospodarowanie odpadami i inne.

Płacący nie ponosi żadnych kosztów związanych z korzystaniem z terminala.

- Mamy nadzieję, że przyjmowanie opłat w formie bezgotówkowej będzie dla Państwa wygodne, zaoszczędzi czas, zwiększy bezpieczeństwo transakcji, a dla urzędu przełoży się na usprawnienie prac całej instytucji - czytamy na stronie Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach.

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.