Wiadomości

  • 23 sierpnia 2018
  • 30 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 15881

[WIDEO] Jerzy Dudek spotkał się z mieszkańcami Czechowic-Dziedzic

W czwartek 30 sierpnia na Placu Wolności w Czechowicach-Dziedzicach można było spotkać legendę polskiej piłki nożnej - Jerzego Dudka.Legendarny bramkarz reprezentacji Polski w piłce nożnej, zwycięzca Ligi Mistrzów z drużyną Liverpool FC, a także zawodnik Realu Madryt, przyjechał do Czechowic-Dziedzic jeszcze przed południem. Na początku wizyty w naszym mieście odwiedził kopalnię PG Silesia. W trakcie wizyty w PG Silesia Jerzy Dudek spotkał się z górnikami, dla których spotkanie z legendarnym bramkarzem było niespodzianką przed szychtą.

Po południu Jerzego Dudka można było spotkać na Placu Wolności, gdzie wziął udział w otwarciu punktu zakładów bukmacherskich. Znany bramkarz rozdawał autografy i chętnie pozował do zdjęć.

Organizatorzy wydarzenia przygotowali tego dnia wiele atrakcji. Można było powalczyć o piłkę lub rękawice bramkarskie z autografem Jerzego Dudka, sprawdzić moc strzału na bramkę albo wziąć udział w quizie sportowym. Na skwerze przed dworcem kolejowym odbył się także pokaz mistrza świata w football freestyle - Pawła Skóry.

Organizatorem wydarzenia była firma ARSKOM, a partnerem kopalnia PG Silesia. Sponsorem akcji były zakłady bukmacherskie Superbet. Patronat nad wydarzeniem objął burmistrz Czechowic-Dziedzic.

Zapis relacji na żywoLoading...

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.