czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 24 sierpnia 2018
  • 2 września 2018
  • wyświetleń: 4637

Akcja charytatywna z "Nową Inicjatywą". Atrakcje dla każdego

Za nami:

Stowarzyszenie "Nowa Inicjatywa" zaprasza serdecznie do udziału w kolejnej akcji charytatywnej organizowanej na rzecz osób potrzebujących pomocy.

XVI Bieg Patrona Miasta Św. Andrzeja Boboli - 19.05.2018
Bieg charytatywny z "Nową Inicjatywą". Każdy dostanie medal · fot. MOSiR Czechowice-Dziedzice


W niedzielę 2 września 2018 roku, pod hasłem "Warto być dobrym", na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach, odbędzie się wspaniała impreza z biegiem charytatywnym, aukcjami, koncertami, pokazami, grami i zabawami oraz licznymi atrakcjami dla najmłodszych. Nie zabraknie również ciekawej oferty kulinarnej, w tym food trucków.

- Będziemy się nie tylko doskonale bawili, ale - przede wszystkim - będziemy zbierali pieniądze na leczenie oraz rehabilitację dwóch małych dziewczynek: Judyty oraz Liliany. Spotkajmy się 2 września, by po raz kolejny nieść pomoc tym, którzy tego potrzebują. Bądźmy tego dnia razem, bo przecież warto być dobrym! Do zobaczenia 2 września na stadionie MOSiR w Czechowicach-Dziedzicach - informują członkowie stowarzyszenia.

Szczegóły na temat imprezy na plakacie oraz stronie specjalnej wydarzenia www.warto-byc-dobrym.pl.

nowa inicjatywa

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.