Wiadomości

 • 28 sierpnia 2018
 • wyświetleń: 2848

Kursy językowe w najlepszej szkole na Śląsku

Artykuł sponsorowany:

Jak co roku renomowane wydawnictwo Warsaw Business Journal prezentuje pod nazwą "Book of Lists" rankingi najlepszych firm w Polsce. W rankingu najlepszych szkół językowych nieprzerwanie od 6 lat, na Śląsku króluje BEST Centrum Języków Obcych, które znajduje się na 6 miejscu najlepszych szkół językowych w Polsce i jest jedyną placówką ze Śląska w 1-szej dziesiątce rankingu.

Uwaga z tym artykułem - kurs językowy tańszy aż o 140zł albo TABLET w prezencie - informacja poniżej.BEST Centrum Języków Obcych w ciągu dwudziestu dwóch lat swojej działalności skutecznie dba o rozwój umiejętności językowych swoich klientów. Co roku w 5 placówkach BEST CJO kursy językowe kończy ponad 2000 osób - zarówno na kursach grupowych i indywidualnych, jak i przeprowadzanych w firmach oraz instytucjach.  Kursanci zawsze odnajdą tam przyjazną atmosferę i profesjonalną kadrę nauczycieli, którzy dbają, aby nauka języka była nie tylko skuteczna, ale także przyjemna i satysfakcjonująca.

W nowym roku szkolnym BEST Centrum Języków Obcych ma do zaoferowania swoim klientom liczne kursy językowe na wielu poziomach zaawansowania i rozmaitych formatach. Najbardziej popularne są oczywiście kursy z języka angielskiego, ale w ofercie BEST CJO znajdują się również inne ciekawe propozycje: zajęcia z języka niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego czy francuskiego.

Dla dorosłych oprócz kursów standardowych szkoła oferuje także kursy konwersacyjne gdzie główny nacisk położony jest na praktyczne użycie języka obcego. W ofercie dostępne są również grupy przygotowujące do egzaminów z języka angielskiego, takie jak B2 First (kiedyś FCE).

Do nauki BEST CJO zaprasza dzieci już od 5 roku życia i młodzież w każdym wieku. Jak co roku BEST CJO pamięta o maturzystach, specjalnie dla nich oferuje kurs przygotowujący do matury na poziomie podstawowym lub rozszerzonym, wraz z próbnym egzaminem w cenie kursu.W NOWOŚCIACH m.in. KURSY DLA ÓSMOKLASISTÓWJak co roku, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, szkoła uatrakcyjnia swoją ofertę, dlatego i w tym roku BEST CJO dołożył kilka NOWOŚCI skierowanych zarówno do dzieci i młodzieży jak i dorosłych.

W związku z reformą oświaty już w kwietniu 2019 uczniowie klas 8 zmierzą się z egzaminem ósmoklasisty, a jego wyniki będą kluczowym czynnikiem podczas rekrutacji do szkół średnich. BEST CJO pragnie wesprzeć uczniów i rodziców w przygotowaniu do pierwszego z ważniejszych egzaminów ich pociech, proponując kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty wraz z egzaminem próbnym. Co więcej, kurs oprócz przygotowania do samego egzaminu pomoże także ósmoklasistom powtórzyć i rozszerzyć materiał tak aby bez problemów odnaleźli się oni na lekcjach języka angielskiego w szkole średniej.

Ponadto dla dzieci i młodzieży zainteresowanej nauką innego języka obcego niż angielski BEST CJO w tym roku szkolnym poszerzyło swoją ofertę o zajęcia z języka hiszpańskiego i niemieckiego.W CENIE KURSU MNÓSTWO KORZYŚCINa wysoką pozycję BEST CJO w rankingu ma wpływ wiele czynników. Poza wspomnianą wcześniej różnorodnością kursów i liczbą klientów, ważne okazały się także składniki kursu jakie klient otrzymuje po zapisaniu się do BEST CJO. W cenie kursu szkoła oferuje także:

 • zajęcia z doświadczonymi filologami oraz z lektorami zagranicznymi tzw. native speakers (w wypadku angielskiego od poziomu A2+),
 • podręcznik renomowanego wydawnictwa językowego,
 • egzaminy próbne dla grup egzaminacyjnych (np. matura, egzamin ósmoklasisty, B2 First, C1 Advanced, PTE, TOEIC ),
 • konwersacje i warsztaty językowe w ferie zimowe,
 • dostęp do e-dziennika umożliwiający na bieżąco śledzenie tematów, ocen czy obecności,
 • dostęp do platformy e-learningowej w Strefie Studenta,
 • dostęp do biblioteki i filmoteki językowej,
 • konsultacje z lektorem,
 • olimpiada językowa z nagrodami - dla dzieci i młodzieży ,
 • imprezy kulturalne - dla wszystkich słuchaczy,
 • dwujęzyczny certyfikat ukończenia kursu zgodny z wytycznymi MEN,
 • pomoc w uzyskaniu dofinansowania z UE dla właścicieli i pracowników mikro, małych i średnich firm (w ramach Bazy Usług Rozwojowych).


W SIERPNIU MEGA PROMOCJE i TABLET W NAGRODĘW tym roku BEST CJO przygotował dla czytelników naszego portalu RABAT SPECJALNY. Przychodząc do BEST CJO z wydrukiem 1-szej strony tego artykułu lub podając hasło, którym jest nazwą naszego portalu, klient otrzyma rabat na dowolnie wybrany kurs w wysokości aż 140 zł, który ważny będzie do 31.08.2018r. Po tym terminie obowiązywać będzie rabat 120zł, który tym razem ważny będzie aż do 17.09.2018r., co odzwierciedla jedną z naszych zasad mówiącą iż czym szybciej klient się zapisze, tym większy rabat uzyska.

To jednak nie wszystko - BEST CJO oferuje w tym roku jeszcze dwie wyjątkowe promocję. Pierwsza z nich to "Przyprowadź znajomego i zgarnij 100zł". Na czym owa promocja polega? To proste - każdy klient, który zapisze się na kurs i przyprowadzi znajomego, który również dokona zapisu w BEST CJO, "zgarnie" po 100zł. Ale to jeszcze nie koniec! Jeśli klient przyprowadzi dwie nowe osoby to "zgarnie" od BEST CJO w nagrodę TABLET renomowanej firmy LENOVO. To właśnie druga z nowości w ofercie promocyjnej BEST CJO. TABLET mogą uzyskać także osoby, które zapiszą się na 2 kursy, a także para lub rodzina, która razem zapisze się do BEST CJO. Szczegółowy opis promocji jak "zgarnąć STÓWKĘ" lub jak "zgarnąć TABLET" znajduje się na stronie szkoły http://www.bestcentrum.pl.

Zapraszamy do najlepszej szkoły językowej na Śląsku na kurs z rabatem dla naszych czytelników albo po tablety w nagrodę - poniżej przedstawiamy adresy sieci BEST CJO.

Adresy szkół sieci BEST CJO:

BEST TYCHY
ul. Kopernika 1B
tel. (32) 217-78-01
kom. 500-169-042
tychy@bestcentrum.pl

BEST BIERUŃ
ul. Macieja 1
tel. (32) 216-53-86
kom. 500-169-157
bierun@bestcentrum.pl

BEST PSZCZYNA
Plac Targowy 15
tel. (32) 447-07-23
kom. 500-169-048
pszczyna@bestcentrum.pl

BEST CZECHOWICE-DZ.
ul. Kolejowa 15
tel. (32)215-21-88
kom. 500-169-034
czechowice@bestcentrum.pl

BEST BIELSKO-BIAŁA
ul. Cechowa 13
tel. (33) 821-99-55   
 kom. 500-161-868
bielsko@bestcentrum.pl