czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 30 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 1467

Rotuz Bronów z pierwszymi punktami w A-klasie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "UKS Rotuz Bronów" podaj

W ubiegłą sobotę Rotuz zdobył pierwsze punkty na poziomie Bielskie A-Klasy, warto dodać że był to od razu komplet punktów, dzięki gładkiej przeprawie w Hecznarowicach!

Uczniowski Klub Sportowy Rotuz Bronów
Rotuz Bronów z pierwszymi punktami w A-klasie


Porażka w Kaniowie dawno została już zapomniana, a zwycięstwo w Pucharze Polski ewidentnie podbudowało cały zespół z Bronowa. Widać to było w meczu z Hecznarowicami. Pierwszego gola już w 8 minucie meczu zdobył niezawodny ostatnio Mateusz Wronka i trzeba przyznać że szybko zdobyty gol ułożył to spotkanie. W okolicach 20 minuty pięknym strzałem w samo okienko popisał się Kuba Janik.
W drugiej połowie na listę strzelców wpisał się Miszczak, przedłużając serię meczy ze zdobytym golem na koncie. Ostatnim strzelcem w szeregach Rotuza, okazał się kapitan Bartek Świerkot, który zdobył bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego.

LKS Sokół Hecznarowice vs UKS Rotuz Bronów 0:4

Bramki dla Rotuza:
8' Wronka
20' Janik
55' Miszczak
72' Świerkot

Skład Rotuza:
Krysta (46' Filapek), Tomalik (63' Feruga D.), Papkoj, Szczelina, Bieńko, Wronka (65' Cyroń), Janik, Świerkot (75' Karczyński), Sosna (46' Szczepanik), Dzida (75' Kopeć), Miszczak

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

UKS Rotuz Bronów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "UKS Rotuz Bronów" podaj