czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 listopada 2006
  • wyświetleń: 17360

Poznaj nową radę!

Przedstawiamy skład nowej Rady Miejskiej Czechowic-Dziedzic. W sumie będziemy mieć 21 nowych radnych. Po ośmiu z okręgu 1 i 2 oraz pięciu z 3 okręgu. Najwięcej mandatów zdobył Komitet Wyborczy Wyborców Rodzina Prawo Wspólnota.

Najwiecej głosów spośród wszystkich kandydatek i kandydatów otrzymał Stanisław Czyż. Na reprezentanta KWW Rodzina Prawo Wspólnota głosowało 460 osób. Według powyborczego podziału mandatów najwięcej miejsc w nowej Radzie Miejskiej będzie miał KWW Rodzina Prawo Wspólnota.

Skład Rady Miejskiej

Radni z okręgu nr 1

www.wybory.czecho.pl/kandydaci.php?kid=217 class=dodaj>1. BŁACHUT Marian Tadeusz
www.wybory.czecho.pl/kandydaci.php?kid=125 class=dodaj>2. DOBUCKI Łukasz
www.czecho.pl/branze/wybory06/kandydaci.php?kid=99 class=dodaj>3. DOPIERAŁA Marek
www.wybory.czecho.pl/kandydaci.php?kid=10 class=dodaj>4. KOTOWICZ Grzegorz
www.wybory.czecho.pl/kandydaci.php?kid=122 class=dodaj>5. KWAŚNY Marek
www.wybory.czecho.pl/kandydaci.php?kid=143 class=dodaj>6. OGIEGŁO Alicja
www.wybory.czecho.pl/kandydaci.php?kid=208 class=dodaj>7. PINDEL Stanisław Andrzej
www.wybory.czecho.pl/kandydaci.php?kid=124 class=dodaj>8. ŻELAZNY Damian

www.autos.nazwa.pl/pless/grafika/cz_m_okreg1.jpg>

Radni z okręgu nr 2

www.wybory.czecho.pl/kandydaci.php?kid=138 class=dodaj>1. BERGER Jan
www.wybory.czecho.pl/kandydaci.php?kid=192 class=dodaj>2. CZADER Fryderyk
www.wybory.czecho.pl/kandydaci.php?kid=28 class=dodaj>3. DURAJCZYK Jerzy
www.wybory.czecho.pl/kandydaci.php?kid=139 class=dodaj>4. KOPEĆ Stanisław
www.wybory.czecho.pl/kandydaci.php?kid=25 class=dodaj>5. LUBECKI Grzegorz Kazimierz
www.wybory.czecho.pl/kandydaci.php?kid=80 class=dodaj>6. MIZERA Zygmunt Antoni
www.wybory.czecho.pl/kandydaci.php?kid=223 class=dodaj>7. PUCHAŁA Jacek Tadeusz
www.wybory.czecho.pl/kandydaci.php?kid=144 class=dodaj>8. SZCZYPKA Krzysztof

www.autos.nazwa.pl/pless/grafika/cz_m_okreg2.jpg>

Radni z okręgu nr 3

www.wybory.czecho.pl/kandydaci.php?kid=167 class=dodaj>1. CZYŻ Stanisław
www.wybory.czecho.pl/kandydaci.php?kid=170 class=dodaj>2. JONKISZ Bolesław
www.wybory.czecho.pl/kandydaci.php?kid=117 class=dodaj>3. KOPEĆ Bogusław Ignacy
www.wybory.czecho.pl/kandydaci.php?kid=48 class=dodaj>4. STANISZ Zbigniew Krzysztof
www.wybory.czecho.pl/kandydaci.php?kid=172 class=dodaj>5. WOJCIECH Stanisław

www.autos.nazwa.pl/pless/grafika/cz_m_okreg3.jpg>

-----------------------

Kompletna lista - ilość głosów na poszczególnych kandydatów

Okręg nr 1

Lista nr 5 — KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 245

1. KOWALCZYK Łukasz Wojciech - 12
2. DYLA Daria Wiktoria - 3
3. MACIEJ Beata Grażyna - 2
4. PERSKI Władysław Grzegorz - 3
5. CZAPIGA Ewa - 2

KWW OBYWATELSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 586

1. OGIEGŁO Alicja - 300
2. POCHOPIEŃ Tadeusz Jan - 41
3. ŁUKASZEK Bożena Bronisława - 21
4. TESARCZYK Renata Krystyna - 35
5. JONKISZ Czesław - 26
6. TOMANA Teresa Jadwiga - 23
7. MARZĘDA Maria Stefania - 33
8. MIKA Bożena Wiktoria - 25
9. GRYGIERZEC Ewa Małgorzata - 30
10. GIEMZA Piotr Stanisław - 52

Lista nr 23 — KWW RAZEM DLA CZECHOWIC-DZIEDZIC

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 445

1. MASKA Zbigniew Leon - 77
2. TEKIELI Roman Edward - 59
3. PTASZKIS Wiesław - 11
4. LASZCZAK Maria Stefania - 22
5. BALON Marcin Zbigniew - 64
6. BUCZEK Edward Zbigniew - 87
7. PAWLUS Leszek Józef - 46
8. KRÓTKA Małgorzata - 43
9. BUCHTA Marek Bogdan - 36

Lista nr 24 — KW OBYWATELSKIE FORUM SAMORZĄDOWE

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 885

1. KOTOWICZ Grzegorz - 190
2. DURANEK Władysław - 116
3. URBAŃSKI Kazimierz Józef - 122
4. LONDZIN Stanisław - 82
5. MUSUR Jan - 20
6. PIERNIK Krzysztof - 51
7. SZWED Michał Mirosław - 36
8. GRYGIERCZYK Juliusz Władysław - 71
9. ZIELEŹNIK Ewa Maria - 39
10. PAŁOSZ Tadeusz Andrzej - 20
11. KUCHARSKA Jolanta - 21
12. JAGIEŁA Henryk - 33
13. STRASZECKI Krzysztof - 27
14. GRZYWACZ Marian - 27
15. WALOSZEK Piotr - 30

Lista nr 25 — KWW RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 1461


1. KWAŚNY Marek - 201
2. GRABOWSKI Józef - 201
3. ŻELAZNY Damian - 297
4. DOBUCKI Łukasz - 226
5. WOJTOWICZ Ewa - 41
6. DOBIJA Andrzej - 73
7. PIETRZYK Marek - 73
8. SZWAJNOCH Krystyna - 34
9. RÓŻYCKI Wiesław - 11
10. ROŻEK Zofia - 36
11. MACURA Grzegorz - 27
12. MAZUR Jan - 99
13. POLOK Marek - 45
14. OCHMAN Józef - 38
15. BANDEL Krzysztof - 29
16. KOPEĆ Czesław - 30

Lista nr 26 — KWW RUCH SPOŁECZNY "NOWA INICJATYWA"

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 1068

1. KARPETA Barbara Maria - 54
2. PINDEL Stanisław Andrzej - 106
3. BAJOREK Zbigniew Jacek - 91
4. PILOT Krystyna - 16
5. ŚWIERK Paweł Czesław - 90
6. SOCZEK Sylwia - 20
7. POCIASK Sylwia Jolanta - 20
8. KLUKA Rafał Jan - 32
9. MROWIEĆ Paweł Marian - 27
10. KLIMA Szymon Łukasz - 19
11. BŁACHUT Marian Tadeusz - 286
12. MATL Jan Mikołaj - 100
13. WALASZEK Barbara Krystyna - 16
14. CIOŁKIEWICZ Piotr Robert - 70
15. APRYJAS Ewa Maria - 68
16. BOROWSKA-PASZEK Agnieszka Maria - 53

Lista nr 27 — KWW LEPSZE JUTRO CZECHOWIC-DZIEDZIC

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 459

1. DOPIERAŁA Marek - 146
2. FOŁTYN Franciszek Stanisław - 50
3. ZBOREK Zbigniew - 36
4. PĘKAŁA Krzysztof - 35
5. GÓRKA Czesław - 16
6. BALCAREK Ireneusz - 14
7. SZYPUŁA Józef Paweł - 10
8. SIKORSKI Henryk Józef - 8
9. KROPA Piotr - 40
10. SZCZOTKA Beata - 13
11. MAŁCZĘĆ Małgorzata - 6
12. WNĘTRZAK Aleksandra - 12
13. OLSZOWSKI Bogdan Piotr - 24
14. GARUS-SOBCZYK Dominika - 14
15. MIODONSKA Mariola - 23
16. BABIJ Grzegorz - 12


Okręg nr 2

Lista nr 5 — KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 447

1. CZAPIGA Cezary Józef - 143
2. PARA Marcin Ryszard - 69
3. KURCZYK Piotr Wincenty - 75
4. HERNIK Kinga Ewa - 91
5. GRYCZKA Grzegorz Marian - 69

KWW OBYWATELSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 262

1. POLOK Kazimierz Andrzej - 71
2. ŁUKOSZ Paweł Michał - 20
3. BIELACZYC Barbara Irena - 22
4. SOWA Marta Teresa - 71
5. FOŁTA Elżbieta Wiktoria - 25
6. WICHEREK Zofia - 7
7. GACH Zbigniew Marian - 28
8. GAJDA Jarosław Bogdan - 18

Lista nr 23 — KWW RAZEM DLA CZECHOWIC-DZIEDZIC

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 670


1. MIZERA Zygmunt Antoni - 223
2. STEFANIEC Tadeusz Tomasz- 64
3. FAJFER Bartłomiej Maksymilian - 197
4. BOCHEŃSKA Barbara Anna - 51
5. KOZIEŁ Łukasz Jerzy - 18
6. ZYGMUNT Sebastian Robert - 16
7. BUKOWSKI Marek Janusz - 38
8. KUCHARSKI Marek Eugeniusz - 32
9. RYRYCH Edward Kornel - 31

Lista nr 24 — KW OBYWATELSKIE FORUM SAMORZĄDOWE

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 1004

1. LUBECKI Grzegorz Kazimierz - 191
2. URBAŃCZYK Franciszek Ludwik - 65
3. MNICH Wiesław Stanisław - 66
4. DURAJCZYK Jerzy - 250
5. ŚLEZIAK-DRANKA Barbara - 34
6. WĄTROBA Mirosław - 22
7. CZYLOK Danuta Małgorzata - 79
8. KLIMCZOK Zbigniew - 18
9. KRYWULT Agata - 47
10. PĄCZEK Małgorzata - 42
11. MIZERA Paweł Michał - 44
12. KRÓTKA Wiesława - 52
13. WALECZEK Paweł Marcin - 44
14. GRAJEK Ryszard - 22
15. JANKO Mirosław - 28

Lista nr 25 — KWW RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 1690

1. BERGER Jan - 300
2. KOPEĆ Stanisław - 303
3. BIELAS Karol - 132
4. LUBIŃSKI Paweł - 51
5. SZCZYPKA Krzysztof - 307
6. BECZAŁA Antoni - 134
7. SKWARK Jerzy - 86
8. CHROMIK Grzegorz - 73
9. TYL Bogusław - 45
10. STEC Jarosław - 128
11. ADAMIEC Krzysztof - 24
12. BIESOK Józef - 53
13. SIKORA Jan - 40
14. KRZEMPEK Tadeusz - 14

Lista nr 26 — KWW RUCH SPOŁECZNY "NOWA INICJATYWA"

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 734

1. PUCHAŁA Jacek Tadeusz - 161
2. BAJOREK-KUŹNIA Sylwia Monika - 58
3. LEŚNIK Adam - 59
4. NIEWIADOMY Barbara Anna - 25
5. KOPEĆ Andrzej Jan - 40
6. WIECZOREK Małgorzata Urszula - 43
7. JAGIEŁKA Janusz Grzegorz - 48
8. SZWAJNOCH Danuta Izabela - 18
9. CIEŚLIK Łukasz Piotr - 34
10. TYC Marian Jan - 18
11. KOLONDRA Paweł Władysław - 22
12. BORGIEŁ Małgorzata Katarzyna - 39
13. GŁĄBEK Bożena - 124
14. GUZY Piotr - 15
15. KNYCZ Przemysław Stanisław - 30

Lista nr 27 — KWW LEPSZE JUTRO CZECHOWIC-DZIEDZIC

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 705

1. CZADER Fryderyk - 269
2. DUDEK Dariusz Józef - 102
3. GRZYB Jacek Mieczysław - 100
4. SZAFRAN Bogusława Maria - 17
5. WILCZEK Marek Karol - 23
6. RUDZIŃSKI Antoni - 21
7. MICHNIK Walter - 19
8. GWÓŹDŹ Mariusz Adrian - 34
9. GASIKOWSKI Andrzej Jerzy - 8
10. OLMA Henryk Stanisław - 17
11. DERECKI Czesław Robert - 6
12. DOPIERAŁA Piotr - 23
13. BARBAROWICZ Janusz Lucjan - 7
14. ŚWIGOŃ Krzysztof Mieczysław - 23
15. BUŁKA Marek Leszek - 36


Okręg nr 3

Lista nr 5 — KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 163

1. KŁAPTOCZ Jerzy Andrzej - 95
2. NIESYTKO Robert Władysław - 41
3. OWCZARZAK Łukasz - 6
4. GŁUPCZYK Piotr Emil - 10
5. KOCZAR Piotr Zdzisław - 11

Lista nr 22 - KWW OBYWATELSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 119

1. FERUGA Adam Albin - 29
2. SEREMET Józef - 21
3. PINAS Wiesława Anna - 14
4.KUCHARSKI Wiesław Zbigniew - 12
5. CHWASTEK Andrzej - 39
6. BAŃCZEWSKI Jerzy Wiesław - 4

Lista nr 23 — KWW RAZEM DLA CZECHOWIC-DZIEDZIC

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 199

1. HAMERLAK Małgorzata Maria - 47
2.KLIMKOWSKI Ryszard Janusz - 43
3. KRYSTA Sławomir Damian - 24
4. KOPOCZEK Jadwiga Helena - 46
5. GWIZDOŃ Tadeusz Dominik - 39

Lista nr 24 — KW OBYWATELSKIE FORUM SAMORZĄDOWE

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 628

1. BĄK Piotr - 32
2. BERGEL Krzysztof - 128
3. BORKOWSKI Tomasz - 104
4. CZYLOK Anna Maria - 63
5. KŁAPTOCZ Adam Stanisław - 109
6. BUKOWSKI Ireneusz - 20
7. NOWAK Katarzyna Anna - 16
8. STANISZ Zbigniew Krzysztof - 157

Lista nr 25 — KWW RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 1583

1. CZYŻ Stanisław - 460
2. SOSNA Jerzy - 190
3. JONKISZ Bolesław - 198
4. WOJCIECH Stanisław - 241
5. KŁAPTOCZ Zdzisław - 167
6. BERGER Grzegorz - 29
7. KWAŚNIEWSKI Łukasz 112
8. WALCZY Krystyna - 186

Lista nr 26 - KWW RUCH SPOŁECZNY "NOWA INICJATYWA"

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 272

1. HERCZEK Ryszard Franciszek - 23
2. KOZIK Wiesława Alicja - 32
3. KARPETA Zbigniew Edward - 111
4. PAWLIK Kinga Łucja - 76
5. JACHNIK Witold - 30

Lista nr 27 — KWW LEPSZE JUTRO CZECHOWIC-DZIEDZIC

Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 879

1. TYC Stanisław - 143
2. KOBIELA Andrzej - 209
3. KOPEĆ Bogusław Ignacy - 280
4. ORLIK Róża Bernadeta - 100
5. JAGIEŁKA Emil - 27
6. JANKO WIAK Tadeusz - 13
7. ŻOCZEK Szymon Franciszek - 19
8. MARSZAŁEK Stanisław s. Błażeja - 38
9. KLIMA Wojciech Aleksander - 9
10. DANEL Alojzy Antoni - 41

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.