Wiadomości

  • 31 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 2576

Chrześcijański Klub Zdrowia w Miejskim Domu Kultury

W środę (5 września) o godz. 18.00 w Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach w Piwnicy Muz rozpoczyna się kolejny sezon spotkań Chrześcijańskiego Klubu Zdrowia.

Pierwsze spotkanie w sezonie jesienno-zimowym będzie zatytułowane "Co na śniadanie?".

- Temat jak najbardziej aktualny nie tylko z powodu rozpoczynającego się roku szkolnego, ale i chłodniejszych poranków, które zdecydowanie powinniśmy rozpocząć właściwym zastrzykiem energii. Gościem specjalnym spotkania, a tym samym prelegentem będzie promotor zdrowia Anna Adamczyk, która przypomni nam o tym, jak ważne jest odpowiednie pełnowartościowe śniadanie, abyśmy w ciągu dnia dobrze się czuli, mieli energię i nie musieli dojadać. Oczywiście podczas spotkania odbędą się również warsztaty zdrowego gotowania połączone z degustacją - zapraszają organizatorzy.

Kolejne spotkania w roku 2018:
  • 3.10.2018 - Zrozumieć depresję
  • 7.11.2018 - Zespoły otępienne
  • 5.12.2018 - Tłuszcze, ale jakie?


Celem Chrześcijańskiego Klubu Zdrowia jest prozdrowotna edukacja społeczeństwa, pomoc w utrzymaniu zdrowia na jak najwyższym poziomie we wszystkich jego wymiarach: fizycznym, psychicznym, duchowym i społecznym, profilaktyka, budowanie relacji międzyludzkich, duchowe wsparcie, poprawa kondycji fizycznej i intelektualnej. Podczas spotkania odbędą się również mini warsztaty kulinarne, umożliwiające praktyczną naukę gotowania, a przede wszystkim pokazujące, że zdrowa kuchnia jest nie tylko zdrowa, ale również smaczna i szybka.

- Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które chcą dowiedzieć się więcej na temat swojego organizmu i tego, w jaki sposób można usprawnić lub utrzymać jego funkcjonowanie na odpowiednim poziomie. Często wielu ludzi zastanawia się, dlaczego organizm ich zawodzi. Być może warto zastanowić się nad tym, czy to przypadkiem my nie zawodzimy swojego organizmu - zachęcają organizatorzy.

aka / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj