czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 5 września 2018
  • wyświetleń: 3311

Socatots - darmowe zajęcia dla dzieci w wieku 2-7 lat

Artykuł sponsorowany:

Rozpoczyna się kolejny sezon zajęć dla dzieci w Szkółce Socatots Czechowice, oprócz zajęć ruchowych dla dzieci w wieku 2-5 lat, w tym roku także grupa piłkarska dla 5-7 latków. Zapraszamy na bezpłatne zajęcia prezentacyjne.

Socatots


Socatots to zajęcia ruchowe dla dzieci w wieku 2-5 lat na bazie elementów piłki nożnej, które przeplatane są zabawą oraz ćwiczeniami edukacyjnymi, przy czynnym udziale rodzica. Zajęcia pełne uśmiechu, radości i aktywnej zabawy. Nie ma dzieci za małych, aby aktywnie się bawić i rozwijać, jeśli tylko model zajęć dostosowany jest do ich możliwości i potrzeb.

Socatots


BSS - to kontynuacja zajęć Socatots ale już bez udziału rodzica. BSS są to zajęcia piłkarskie skierowane do dzieci w wieku 5-7 lat . Zajęcia które wykorzystują naturalną aktywność dziecka, a odpowiednio dopasowany sprzęt i małe grupy ćwiczebne ,pozwalają osiągnąć podstawowe umiejętności techniczne. U nas nie ma tłoku i chaosu bo grupy są na tyle małe że każdy mały sportowiec ma wystarczająco dużo miejsca.

Zapraszamy wszystkich rodziców wraz z dziećmi w wieku od 2 do 7 roku życia na bezpłatne zajęcia prezentacyjne. Tylko tak można sprawdzić czy warto.

Zajęcia odbywać się będą.
  • Środy godz 17:30 grupa 2-3,5 lat
  • Środy godz 18:30 grupa 3,5 - 5 lat
  • Piątki godz 18:15 grupa 5-7 lat


Zajęcia rozpoczynają się od 12.09.2018 Aby skorzystać z bezpłatnych zajęć, należy wejść na www.poznaj.socatots.pl lub zadzwonić 508 583 428. Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy.