czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 7 września 2018
  • wyświetleń: 5814

Babcia zgubiła 5-letnią wnuczkę podczas zakupów

Podczas zakupów w centrum Czechowic-Dziedzic kilkuletnia dziewczynka oddaliła się od babci. 5-latką zaopiekował się pracownik apteki, który wezwał straż miejską.

Zdarzenie miało miejsce w środę, 5 września po godzinie 16.00. Jak informuje straż miejska, do dyżurnego zadzwonił pracownik jednej z aptek przy ulicy Słowackiego w Czechowicach-Dziedzicach. Poinformował, że mała dziewczynka pozostawiona jest bez opieki.

Na miejsce skierowano patrol straży miejskiej. Do czasu przybycia mundurowych dziewczynką zaopiekował się pracownik apteki. Gdy na miejscu zjawił się patrol okazało się, że 5-letnia dziewczynka wyszła z babcią na zakupy i oddaliła się od swojej opiekunki. Babcia - jak się dowiedzieli strażnicy - była w jednym ze sklepów z telefonami komórkowymi i gdy się obróciła na chwilę to wnuczki już nie było.

- Strażnicy przewieźli zagubioną dziewczynkę na plac Jana Pawła II celem odnalezienia babci. Po chwili została przewieziona do miejsca zamieszkania babci, gdzie została przekazana matce. Na miejscu była również babcia, która miała zamiar iść zgłosić zagubienie wnuczki - relacjonują mundurowi.

Strażnicy poinformowali matkę oraz babcię o konsekwencjach. Na szczęście, dzięki szybkiej reakcji pracowników apteki, nic dziewczynce się nie stało.

aka / czecho.pl, źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.