czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 7 września 2018
  • wyświetleń: 10056

[FOTO] Doprowadził do czołowego zderzenia i uciekł na osiedle

Do zdarzenia doszło kilka minut po północy przy ulicy Traugutta w Czechowicach-Dziedzicach. Młody chłopak jadący Oplem Corsą zjechał n przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z Renault. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Reklama

Czołowe zderzenie na Traugutta w Czechowicach-Dziedzicach - 7.09.2018 · fot. czecho.pl


Sprawca zdarzenia natychmiast po zderzeniu uciekł na pobliskie osiedle. Młody mężczyzna poruszał się Oplem Corsą, który otrzymał jako samochód zastępczy po kolizji, do której doszło niespełna dwa tygodnie temu. Na miejscu ponoć przypadkowo pojawił się jego ojciec, który był bardzo zdziwiony zaistniałą sytuacją i postępowaniem syna. Dane personalne sprawcy są znane. Policjanci prowadzą dalsze czynności w sprawie.

Kierowcy Renault została udzielona pomoc medyczna. Obrażenia były na tyle powierzchowne, że nie było konieczności hospitalizacji. Utrudnienia w ruchu trwały przeszło godzinę.

sid / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.