czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 8 września 2018
  • wyświetleń: 7665

[FOTO] Kolizja na DK-1. Auto wpadło do rowu i uszkodziło gazociąg

W sobotę, 8 września około godziny 17.45 na drodze krajowej nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach, tuż za skrzyżowaniem z ulicą Ligocką doszło do kolizji ciężarówki i samochodu osobowego. Zdarzenie miało miejsce na jezdni w stronę Pszczyny.

Kolizja na DK-1. Osobówka wpadła do rowu i uszkodziła gazociąg - 8.09.2018 · fot. czecho.pl


W wyniku zderzenia Ford Mondeo wpadł do rowu i uszkodził gazociąg. Uczestnikom udzielono pomocy medycznej, ale nie było konieczności hospitalizacji żadnego z nich. Zawinił obcokrajowiec będący kierowcą samochodu ciężarowego, który nie zachował ostrożności podczas zmiany pasa ruchu. Został on ukarany mandatem karnym gotówkowym.

Ford Mondeo wpadając do rowu uszkodził rurę gazową o średnicy około 10 centymetrów. Doszło do jej rozszczelnienia, czego następstwem było obustronne zamknięcie drogi ze względów bezpieczeństwa. Interweniowali strażacy i pogotowie gazowe. Sytuacja została opanowana po około 45 minutach. W czasie czynności służb kierowcy podróżujący krajową jedynką byli kierowani na objazdy.

BM, sid / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.