czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 11 września 2018
  • 14 września 2018
  • wyświetleń: 3315

Rekordowa akcja krwiodawstwa przy Urzędzie Miejskim

W dziewiątej w tym roku akcji poboru krwi na Placu Jana Pawła II wzięła udział rekordowa liczba krwiodawców. To zapewne spora zasługa mediów: czecho.pl oraz Radia Bielsko, które codziennie zachęcały potencjalnych dawców do podzielenia się cząstką siebie.

Klub Honorowych Dawców Krwi przy Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach oraz wspierającego go kluby: Klub HDK PCK przy ZF TRW im. Ludwika Hirszfelda oraz Klub HDK PCK przy "Cargo S.A." w Czechowicach-Dziedzicach składają serdeczne podziękowania ww. mediom za nagłośnienie akcji a wszystkim uczestnikom za dar serca, który zapewne przyczyni się do uratowania życia lub też do powrotu do zdrowia dziesiątkom potrzebujących.

W trwającej w czwartek, 13 września, od godz. 9:00 do 15:00 akcji krwiodawstwa udział wzięło 51 osób, po badaniach lekarskich krew oddało 46 dawców, co zaowocowało przekazaniem do Banku Krwi 20 700 ml tego bezcennego leku.

Klub HDK PCK przy Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach zaprasza do udziału w kolejnej wrześniowej akcji krwiodawstwa, tym razem w niedzielę, 30 września, na parkingu przy Parafii NMP Wspomożenia Wiernych w godzinach od 9:00 do 13:00.

Miło nam poinformować również, że do do Akcji "Dawcom w Darze" przystąpiła firma TANDSNOW - Mariusz Taran (tel. 500 042268, www.tandsnow.com), proponując Honorowym Dawcom Krwi 15% rabatu na skok ze spadochronem oraz film i zdjęcia, w dwóch lokalizacjach: lotnisko Kaniów oraz lądowisko Chyżne.

danielek2002 / klub.czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.