Wiadomości

  • 11 września 2018
  • wyświetleń: 9646

[FOTO] Kompletnie pijany kierowca doprowadził do kolizji na Węglowej

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 10 września około godziny 21:20 na skrzyżowaniu DK-1 z ulicą Węglową w Czechowicach-Dziedzicach. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Sprawca zdarzenia znajdował się pod znacznym wpływem alkoholu.

Kolizja z udziałem pijanego kierowcy na skrzyżowaniu DK-1 z ulicą Węglową w Czechowicach-Dziedzicach - 10.09.2018 · fot. czytelnik Max


43-letni bielszczanin kierujący Fiatem Punto nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy Forda Galaxy. Badanie alkomatem wykazało, że sprawca ma w organizmie 2,8 promila. Ponadto okazało się, że nie posiada on prawa jazdy. Mężczyzna stracił dokument za wcześniejszą jazdę pod wpływem alkoholu.

Na miejscu interweniowali strażacy i pogotowie ratunkowe. Uczestnikom udzielono pomocy medycznej, ale na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Policjanci sporządzili stosowną dokumentację. Sprawca zdarzenia odpowie za swój występek przed sądem. Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę.

sid / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.