czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 13 września 2018
  • wyświetleń: 5560

Remont i utrudnienia na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach

Za nami:

W nocy z 13/14 września (czwartek/piątek) rozpocznie się remont nawierzchni DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach. O planowanych pracach poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Katowicach Rejon w Pszczynie.

DK1, Czechowice-Dziedzice
DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach · fot. Oskar Piecuch / czecho.pl


Zakres robót obejmuje wymianę nawierzchni prawego pasa jezdni w kierunku Katowic na odcinku od skrzyżowania z ulicą Węglową do mostu na rzece Wisła. Prace remontowe potrwają do soboty tj. 15 września.

- W związku z prowadzonymi pracami na tym odcinku wystąpią utrudnienia w ruchu. Podróżującym tą drogą z kierunku Żywca i Cieszyna w stronę Katowic zalecamy objazd drogą ekspresową S-52 do Skoczowa i dalej DK-81 w kierunku Katowic. Tym którzy jednak wybiorą się DK-1 w kierunku Katowic (piątek lub sobota) przy planowaniu wyjazdu zalecamy uwzględnić czas na odstanie w korku. Za wynikłe z tego tytułu utrudnienia przepraszamy - poinformowało GDDKiA.

aka / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.