czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 26 lutego 2003
  • wyświetleń: 977

Pieniądze dla Jakuba

Pieniądze na wyjazd do Centrum Zdrowia Dziecka do Warszawy, dla chorego na białaczke 7-letniego Kubusia z Czechowic-Dziedzic zebrano wczoraj na sesji czechowickiej Rady Miejskiej. O ciężko chorym dziecku opowiedziała radnym Halina Łupak.

7-letni Kubuś przeszedł już drugę chemie w Centrum Onkologii w Gliwicach. Teraz, konieczny jest wyjazd do Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, gdzie zostaną przeprowadzone badania, na podstawie których chłopczyk otrzyma leki przeciwbólowe. Rodzina dziecka nie ma pieniędzy nie tylko na leki, ale również na przejazd i pobyt w Warszawie matki Kubusia...

Czechowiccy radni zareagowali natychmiast na apel Haliny Łupak, potrzebne na wyjazd matki Kubusia do Centrum Zdrowia Dziecka pieniądze, zostały zebrane w kilka minut.
7-letni Jakubek uwielbia bajki, co ciekawe szczególną sympatią darzy książeczki w twardych okładkach. Apelujemy do Was, jeżeli macie kolorowe, ładne bajki, koniecznie w twardych okładkach, i chcecie je dać w prezencie Kubusiowi, przynieśćcie je do siedziby radia Mega FM - Pszczyna ulica Kilińskiego. Wasze prezenty zostaną przekazane choremu chłopcu.


Iza / Mega FM

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.