czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 21 września 2018
  • wyświetleń: 2789

Spożywali alkohol pod okiem kamery miejskiego monitoringu

Dwóch mężczyzn spożywało alkohol na ławce przy skwerze w sąsiedztwie ulicy ks. Barabasza w Czechowicach-Dziedzicach. Gdy okazało się, że znajdują się w zasięgu kamery monitoringu i na miejsce przyjechała straż miejska, w jednym stał się agresywny.

Zdarzenie miało miejsce 17 września przed godziną 19.00. Wówczas obserwator monitoringu zauważył dwóch mężczyzn spożywających alkohol na ławce przy skwerze na ulicy ks. Barabasza w Czechowicach-Dziedzicach. Na miejsce został wysłany patrol.

Zanim strażnicy dotarli na miejsce obserwator zauważył jak jeden z mężczyzn dopija z butelki alkohol i wyrzuca ją za siebie, pomimo, że obok niego, w zasięgu ręki stał kosz na śmieci.

- Gdy strażnicy pojawili się na miejscu, mężczyźni byli zdziwieni ich wizytą. Gdy mundurowi pokazali, że znajdują się w zasięgu kamery monitoringu miejskiego, to w jednym z mężczyzn wybuchła agresja i chyba wcześniej wypity alkohol zaczął działać, gdyż zaczął zachowywać się agresywnie i odgrażać się funkcjonariuszom - informuje SM i dodaje, że drugi z mężczyzn był spokojny i wykonywał wszystkie polecenia.

Mężczyźnie nakazano opuścić miejsce i pouczono o przestrzeganiu przepisów o zakazie spożywania alkoholu w miejscach zabronionych. Natomiast awanturnik, z uwagi, że nie potrafił ustać na nogach, został przewieziony do izby wytrzeźwień celem wytrzeźwienia.

aka / czecho.pl, źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.