Wiadomości

  • 23 września 2018
  • 24 września 2018
  • wyświetleń: 16538

11-latka potrącona na przejściu dla pieszych. Policja szuka sprawcy

W piątek, 21 września ok. godz. 7.50 na przejściu dla pieszych na ul. Słowackiego (niedaleko szkoły nr 4) doszło do potrącenia 11-letniej dziewczynki. Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia. Policja prosi o pomoc świadków.

- Córka idąc do szkoły, gdy przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych, została uderzona przez samochód, będąc już w drugiej połowie pasów. Kierowca nie zatrzymał się i nie udzielił pomocy - informuje nas matka dziewczynki. - Z tego co zapamiętała córka, kierowcą była kobieta - blondynka - jadąca z dziewczynką w wieku 3-4 lat, siedzącą w fioletowym foteliku (za kierowcą). Kobieta jechała samochodem osobowym, prawdopodobnie renault clio w kolorze szarym. Za tym autem zatrzymał się biały samochód - relacjonuje matka.

Sprawa została zgłoszona na policję, która ustala okoliczności zdarzenia i prosi o pomoc świadków posiadających istotne informacje.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.