Wiadomości

  • 27 września 2018
  • wyświetleń: 12140

[WIDEO] Jest trzeci kandydat na burmistrza Czechowic-Dziedzic

Komitet Wyborczy "Twój Samorząd" zarejestrował kandydata na burmistrza Czechowic-Dziedzic. Jest nim Dariusz Piechaczek, współzałożyciel Patriotycznego Ruchu Wolnościowego.

Loading...


Dariusz Piechaczek ma 40 lat. Z wykształcenia jest politologiem. Jest aktywnym działaczem społecznym i współzałożycielem stowarzyszenia Patriotyczny Ruch Wolnościowy, które od 3 lat działa na terenie Czechowic-Dziedzic i powiatu bielskiego, aktywizując społeczeństwo.

- Zdecydowałem się na start, ponieważ nie boję się nowych wyzwań. Chcę zmienić miasto, aby stało się bardziej przyjazne dla ludzi kreatywnych, przedsiębiorczych i ciężko pracujących na swój sukces. Chcę, aby miasto było otwarte dla ludzi zaangażowanych społecznie i potrzebujących wsparcia. Chcę, aby społeczeństwo samo decydowało o swoich sprawach - mówi Dariusz Piechaczek.

Kandydat na burmistrza Czechowic-Dziedzic uważa, że miastu przyda się powiew świeżości, inna jakość, inna polityka, otwartość na ludzi młodych i zmieniający się świat. - Uważam, że ludzie młodzi, zaniedbywani przez ostatnie lata zasługują na uwagę. Jestem w stanie zagwarantować im to, dla dobra nas wszystkich i dobra naszej przyszłości. Myślę także o seniorach i zasłużonych obywatelach miasta. Cenię ich doświadczenie i szanuję za wkład w rozwój miasta i lokalnej społeczności - dodaje Dariusz Piechaczek.

ab / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.