czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 28 września 2018
  • wyświetleń: 1144

XV Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze w Bronowie

W sobotę, 22 września na stadionie sportowym w Bronowie odbyły się XV Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze Oldboy im. Franciszka Waloszczyka o Puchar Burmistrza Czechowic-Dziedzic.

XV Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze  w Bronowie
XV Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze w Bronowie · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


Zawody przeprowadzono według regulaminu opracowanego przez Zarząd Gminny ZOSP w Czechowicach-Dziedzicach. W zawodach startowało 6 drużyn. Zgodnie z regulaminem zawodnicy startujący w zawodach musieli mieć ukończone 45 lat.

Zawody Sportowo-Pożarnicze Oldboy rozgrywane są w Gminie Czechowice-Dziedzice od 2003 roku. Po śmierci ich pomysłodawcy, długoletniego Komendanta Gminnego OSP w Czechowicach-Dziedzicach dh. Franciszka Waloszczyka, dla uczczenia jego pamięci oraz wkładu w organizację zawodów, od IX edycji w 2012 roku, zawody rozgrywane są pod obecną nazwą.

Do pobrania: wyniki

W dodatkowej klasyfikacji uwzględniającej wiek zawodników, pamiątkowy puchar dla najstarszej drużyny otrzymała reprezentacja OSP Dziedzice.

aka / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.