Wiadomości

  • 3 października 2018
  • wyświetleń: 1529

Dziś mocniej powieje. Po południu możliwe opady deszczu

Za nami:

Przez całą środę możemy spodziewać się porywistego wiatru. Jak informują Łowcy Burz Podbeskidzie sprawcą podmuchów jest układ niskiego ciśnienia Jessika.

- Silniejszy wiatr pojawi się w nocy z wtorku na środę i będzie obecny przez praktycznie cały dzień. Początkowo wiać będzie z południowego-zachodu, następnie wiatr skręci na zachodni. Najsilniejsze porywy mogą osiągać prędkość 50-75km/h, wiatr średni na poziomie 30-40km/h - informują Łowcy Burz Podbeskidzie.

W środę mają pojawić siętakżę opady deszczu. Są spodziewane po południu i wieczorem. Dalej będzie chłodno. W środę maksymalnie 9-12*C, w czwartek 10-13*C. Nocą nie będzie znacznych spadków temperatury ze względu na zachmurzenie.

- Pocieszające jest to, że od piątku wyraźna poprawa pogody, a weekend zapowiada się wręcz ciepło - kończą optymistycznie Łowcy Burz Podbeskidzie.

ab / czecho.pl

źródło: Łowcy Burz Podbeskidzie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.