czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 23 listopada 2006
  • wyświetleń: 5910

OFS z Rodzina-Prawo-Wspólnota!

Reklama

Publikujemy poniżej oświadczenie, które napłynęło do nas od Zarządu Obywatelskiego Forum Samorządowego w dniu 23 listopada .

Oskar / czecho.pl

-------------------------------

W dniu 22 listopada br. została utworzona w CZECHOWICACH-DZIEDZICACH koalicja programowa klubów RODZINA-PRAWO-WSPÓLNOTA i OBYWATELSKIE FORUM SAMORZĄDOWE.

Po zapoznaniu się i porównaniu programów obydwóch komitetów wyborczych OFS zdecydowało się na współdziałanie z RPW w Radzie Miejskiej kadencji 2006 – 2010.

Stabilna większość i wspólne działanie całej rady, dla dobra naszej gminy, gwarantuje realizację zadań określonych w Wieloletnim Planie Inwestycyjnym Czechowic-Dziedzic oraz realizację celów określonych w programach wyborczych.

Równocześnie, po zapewnieniu Pana Jana Bergera o woli poprawienia sposobu funkcjonowania i zarządzania miastem, zarząd i radni OFS zostali przekonani iż kandydat RPW na burmistrza może być dobrym realizatorem wspólnego programu działania na rzecz rozwoju Czechowic-Dziedzic.

Stoimy na stanowisku, że współdziałanie rady miejskiej i burmistrza bez konfliktów i kłótni jest możliwe tylko wtedy gdy burmistrz i wszyscy radni odłożą na bok uprzedzenia, animozje i z dużą odpowiedzialnością oraz wytrwałością będą wspólnie działać dla dobra naszej gminy.

Zarząd OFS

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.