Wiadomości

  • 5 października 2018
  • 7 października 2018
  • wyświetleń: 73988

Tragedia na Traugutta! Nie żyje mężczyzna potrącony przez autobus

Wczoraj, 5 października około godziny 15:50 w Czechowicach-Dziedzicach doszło do tragicznego zdarzenia. Na rogu ulicy Traugutta i Kasprowicza rowerzysta został potrącony przez autobus prywatnego przewoźnika. 29-letni mieszkaniec Czechowic-Dziedzic, był ciągnięty przez pojazd kilkanaście metrów. Zginął na miejscu.

Śmiertelny wypadek na Traugutta - 5.10.2018 · fot. czecho.pl


Z ustaleń wynika, że 57-letni kierowca autobusu marki Mercedes, w czasie skrętu w prawo w ul. Kasprowicza, potrącił kierującego jednośladem, który jechał ścieżką rowerową - informuje bielska policja w swoim oficjalnym komunikacie prasowym.

Świadkowie podjęli próbę reanimacji, którą później kontynuowali ratownicy medyczni i strażacy. Niestety podjęte działania okazały się nieskuteczne - lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon. Dokładne przyczyny tego tragicznego w skutkach wypadku wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratury.

Czynności na miejscu zdarzenia trwały do późnych godzin wieczornych. W tym czasie ruch w obrębie skrzyżowania był znacznie utrudniony.

sid / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.