czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 8 października 2018
  • wyświetleń: 2813

A&K KUCHNIE - Meble skrojone na Twój wymiar już w Bielsku-Białej!

Artykuł sponsorowany:

Firma A&K istnieje na rynku meblarskim od 2000 roku. Posiada swoje placówki w Chrzanowie, Olkuszu, a obecnie serdecznie zaprasza do nowo otwartego studia w Bielsku-Białej. A&K KUCHNIE zajmuje się kompleksową obsługą zarówno klientów indywidualnych jak i firm.

A&K


Siłą A&K KUCHNIE jest JAKOŚĆ i WSZECHSTRONNOŚĆ realizacji.
Firma oferuje meble pokojowe, sypialniane, łazienkowe i kuchenne oraz sprzęt AGD wysokiej jakości. Wszystkie meble projektowane są na specjalne, indywidualne zamówienie klienta, z myślą o funkcjonalności, estetyce, nowoczesnej technologii, bezpieczeństwie i zadowoleniu klienta w każdym calu.
Wysoce wykwalifikowana kadra pracownicza swoim doświadczeniem i umiejętnościami z pewnością każdemu pomoże stworzyć wymarzone wnętrze. Kompleksowość usług gwarantuje zadowolenie Klienta dlatego z myślą o dobrej i sprawnej współpracy A&K KUCHNIE oferuje także transport i profesjonalny montaż mebli w domu zleceniodawcy.

A&K


Misją A&K KUCHNIE jest ZADOWOLENIE i SATYSFAKCJA klientów.
Głównym celem działalności A&K KUCHNIE jest zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów, ceniących wysokiej klasy wykonawstwo, profesjonalizm oraz terminowość. Jakość mebli firmy A&K KUCHNIE została wielokrotnie doceniona na targach wnętrzarskich, między innymi na targach 4Design Days 2018 za najładniejsze stoisko, a obie nagrodzone kuchnie na żywo można zobaczyć w studiu A&K Kuchnie w Bielsku-Białej.

Jeżeli szukasz inspiracji, potrzebujesz skroić meble na miarę, pragniesz zrealizować swoje marzenia o stworzeniu niepowtarzalnego wnętrza z indywidualnym charakterem dopasowanym do Twoich upodobań estetycznych i funkcjonalnych odwiedź nowo otwarty salon A&K Kuchnie w Bielsku-Białej i skorzystaj z pomocy fachowców, którzy zrealizują Twoje marzenia. Więcej informacji na stronie www.aik.com.pl oraz na Facebooku

Nowo otwarte studio A&K Kuchnie w Bielsku-Białej zaprasza wszystkich od pon.-pt. 10:00-18:00, soboty 9:00-13:00 .Serdecznie zapraszamy!
A&K Kuchnie Bielsko-Biała
ul. Piastowska 81
43-300 Bielsko-Biała
tel. 513-401-321, 513-401-488