Wiadomości

  • 13 października 2018
  • 14 października 2018
  • wyświetleń: 16234

[WIDEO, ZDJĘCIA] Na koronie zapory rozwinęli 100-metrową flagę Polski

W sobotę 13 października na koronie zapory na Zbiorniku Goczałkowickim rozwinięto 100-metrową flagę Polski.Do tej pory flaga została rozwinięta w kilku miejscowościach naszego regionu. Między innymi w Bielsku-Białej oraz w Milówce. - Jestem przekonany, że w ten sposób godnie, ale także w rodzinnej atmosferze możemy wspólnie świętować jubileuszowy Rok Niepodległości - mówi pomysłodawca wydarzenia Wojciech Leśny, kandydat Prawa i Sprawiedliwości na burmistrza Czechowic-Dziedzic.

W wydarzeniu uczestniczyli m.in. poseł Grzegorz Puda, senator Andrzej Kamiński, Michał Guzdek, prezes Stowarzyszenia Aktywnych Polaków, Wojciech Leśny - kandydat na burmistrza Czechowic-Dziedzic i przeszło setka mieszkańców, którzy pomagali w rozwijaniu i zwijaniu flagi. Dla dzieci przygotowano stoisko z watą cukrową.

Na koronie zapory rozwinęli 100-metrową flagę Polski - 14.10.2018 · fot. PiS Czechowice-Dziedzice


- Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim mieszkańcom za pomoc w rozwinięciu tej flagi i za cudowną atmosferę całego wydarzenia - poinformował Wojciech Leśny.

Organizatorem wydarzenia byli Wojciech Leśny, poseł Grzegorz Puda, Stowarzyszenie Aktywnych Polaków oraz ŚwiatPatrioty.pl.

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.