Wiadomości

  • 12 października 2018
  • 13 października 2018
  • wyświetleń: 23985

[FOTO, WIDEO] Groźna kraksa na rogu Sobieskiego z Mickiewicza

Do zdarzenia doszło w piątek, 12 października około godziny 19:20 w Czechowicach-Dziedzicach na skrzyżowaniu ulic Sobieskiego i Mickiewicza. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.Ratownicy medyczni udzielili pomocy czterem uczestnikom zderzenia. Do szpitala trafiła jedna osoba, ale na szczęście obrażenia okazały się powierzchowne. Zawiniła kierująca Citroenem C1, która jadąc ulicą Sobieskiego nie zastosowała się do znaku STOP i wjechała na skrzyżowanie z pełną prędkością. W tym samym czasie ulicą Mickiewicza poruszał się Opel Astra. Doszło do zderzenia obu pojazdów, a Opel wypadł z drogi taranując barierki i ogrodzenie pobliskiej posesji.

W czasie czynności służb ratunkowych i późniejszych działań funkcjonariuszy drogówki, skrzyżowanie było zablokowane. Utrudnienia w ruchu trwały blisko dwie godziny.

Zderzenie na skrzyżowaniu Sobieskiego z Mickiewicza - 12.10.2018 · fot. Bielskie Drogi

sid / czecho.pl

źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.