czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 16 października 2018
  • wyświetleń: 2600

Bielska A-klasa: Rotuz Bronów znów zwycięski

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "UKS Rotuz Bronów" podaj

Za nami trzecie z rzędu zwycięstwo Bronowskiej ekipy na poziomie Bielskiej A-Klasy. Wygląda na to, że chimeryczną formę z początku sezonu, udało się ustabilizować. Drużyna z Bronowa po raz kolejny wygrała w bardzo przekonywujący sposób, nie tracąc przy tym gola.

Reklama

Uczniowski Klub Sportowy Rotuz Bronów


Wyraźnie zaznaczyć należy że rywal, znacząco ułatwił sprawę Rotuziakom, przyjeżdżając do Bronowa dziesięcioosobową kadrą. Jednak przez pierwszych dwadzieścia minut, na boisku wiało nudą. Gracze z Buczkowic nie sprawiali wrażenia ekipy, która ma ochotę biegać z pełnym zaangażowaniem w to słoneczne jesienne popołudnie. Z kolei Rotuz grał spokojny i wyważony futbol, skupiając się na kontroli gry a od czasu do czasu atakując rywala wysokim pressingiem. Przyniosło to efekt gdy w 20 minucie zawodnik Rotuza został sfaulowany tuż przed linią pola karnego Buczkowic. Sprytnym i precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego, gola zdobył Jarosław Papkoj. Kilka minut później po raz kolejny z gola cieszył się Papkoj, dzięki kreatywnemu rozegraniu pośredniego rzutu wolnego zakończonego atomowym strzałem. Po kolejnych 4 minutach, wykorzystując swoją szybkość i technikę, kolejnego gola dorzucił niezawodny w tej rundzie Łukasz Miszczak.

Po zmianie stron, następne dwa gole zaaplikowali kolejno Konrad Dzida i Bartłomiej Świerkot. Mimo jeszcze kilku dogodnych sytuacji bramkowych na korzyść Bronowian, wynik nie uległ zmianie.

Za nami zdecydowanie najłatwiejsze zwycięstwo Rotuza w tym sezonie, docenić jednak trzeba również przyjezdnych, którzy mimo osłabienia postanowili wejść na boisko i spróbować zawalczyć o korzystny wynik.

Przed drużyną z Bronowa jeszcze sporo pracy, jednak wyraźnie widać światełko w tunelu, aby stać się ekipą z którą liczy się każda drużyna w A-Klasie.

UKS Rotuz Bronów vs GLKS Sokół Buczkowice 5:0
20' Papkoj
27' Papkoj
31' Miszczak
57' Dzida
63' Świerkot

Skład Rotuza:
Krysta (70' Filapek), Tomalik, Szczelina, Papkoj, Bieńko, Świerkot, Dzida, Wronka, Feruga (82' Kopeć), Banet Jakub (65' Szczepanik), Miszczak (80' Gaszczyk)

Uczniowski Klub Sportowy Rotuz Bronów

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

UKS Rotuz Bronów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "UKS Rotuz Bronów" podaj