czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 18 października 2018
  • wyświetleń: 5834

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji uruchomiło usługę eBOK

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Czechowicach-Dziedzicach Sp. z o.o. informuje o wprowadzeniu przez Spółkę nowego narzędzia komunikacji do obsługi klientów mających zawartą umowę na zaopatrzenie w wodę, jakim jest Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta (eBOK).

Reklama

Serwis pozwala na bieżący podgląd konta oraz wiele innych korzyści jakimi są między innymi: wykaz faktur oraz ich terminów płatności, bieżący podgląd salda rachunku, miesięczne i roczne wykresy zużycia wody w formie graficznej, możliwość zgłaszania odczytów wodomierzy, szybki, darmowy dostęp do swoich danych przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, możliwość kontaktu i aktualizacji danych kontaktowych, oszczędność czasu i wygodę obsługi.

- W trosce o ochronę środowiska naturalnego oraz Państwa wygodę, zachęcamy do wyrażenia zgody na przesyłanie faktur drogą elektroniczną (eFaktura). Dyspozycja nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami, a zyskują Państwo skrócenie czasu dostarczenia faktur oraz dostęp do nich niezależnie od miejsca i czasu. Jednocześnie informujemy, że zmiana faktury z drukowanej na elektroniczną powoduje zmianę taryfy i zmniejszenie opłaty abonamentowej - informuje Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji - Korzystanie z eBOK odbywa się w bezpiecznym, szyfrowanym połączeniu z internetem, a podawane w czasie rejestracji dane oraz przeglądane w eBOK informacje są bezpieczne i niedostępne dla niepowołanych osób.

PWiK przypomina, że faktura elektroniczna posiada taką samą wartość prawną, jak dokument w formie papierowej.

- W najbliższych dniach zostanie również dla Państwa uruchomiona usługa płatności online za pomocą eBOKa, o każdych nowych funkcjach dostępnych w eBOK będziemy Państwa na bieżąco informować. Mając na uwadze dalszy rozwój naszych usług elektronicznych takich jak powiadamianie o awariach sieci, informacje SMS-owe o wystawieniu FV, informacja o zbliżającym się terminie płatności prosimy Państwa o uzupełnienie danych kontaktowych o numery telefonów komórkowych i/lub adresy mailowe - informuje przedsiębiorstwo.

W przypadku jakichkolwiek pytań w ramach działania systemu eBOK należy się kontaktować mailowo telefonicznie lub osobiście w siedzibie Spółki przy ul. Legionów 85.

PWiK zachęca do rejestracji pod adresem: ebok.pwik.czechowice-dziedzice.pl

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.