czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 6 grudnia 2006
  • wyświetleń: 2382

Łukasz Piszczek musi poczekać

W środę piłkarska reprezentacja Polski zmierzyła się ze Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi. W kończącym sezon towarzyskim meczu Polska pokonała Emiraty 5:2. Na boisku niestety nie pojawił się Łukasz Piszczek. Wierzmy jednak, że wkrótce będzie mieć kolejną szansę na debiut.

ups / czecho.pl

-----------------------------------------

Leo Beenhakker powołał do kadry Łukasza Piszczka. Napastnik urodzony w Czechowicach-Dziedzicach zastąpił kontuzjowanego Sebastiana Szałachowskiego.

Niewykluczone, że już 6 grudnia Łukasz Piszczek wystąpi po raz pierwszy w dorosłej reprezentacji Polski. Poza zawodnikiem Zagłębia Lubin w kadrze znalazło się trzech napastników: Radosław Matusiak i Bartłomiej Grzelak oraz Przemysław Pitry.

Łukasz Piszczek urodził się 3 czerwca 1985 roku. Karierę rozpoczął jako piłkarz LKS Goczałkowice. W 2001 roku został zawodnikiem Gwarka Zabrze, najlepszej drużyny młodzieżowej tego okresu, która dwukrotnie sięgała po mistrzostwo Polski. Po udanych występach w zespole Gwarka i debiucie w młodzieżowej reprezentacji kraju, przeniósł się do Zagłębia Lubin, gdzie jest wyróżniajacym się piłkarzem. Powołanie Leo Beenhakkera zdaje się to tylko potwierdzać.

Mecz z drużyną Zjednoczonych Emiratów Arabskich już 6 grudnia w Dubaju.

Oskar / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.