Wiadomości

  • 22 października 2018
  • wyświetleń: 6664

Nowy Salon groomerski Nala zaprasza!

Artykuł sponsorowany:

Posiadasz pupila, który wymaga wyjątkowej pielęgnacji? Twój czworonożny przyjaciel ma długi włos, który należy przystrzyc lub trymować? Chcesz by zajął się nim odpowiedzialny, przepełniony miłością do zwierząt profesjonalista? Już dziś odwiedź nowo powstały salon groomerski Nala w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Targowej 2.Salon groomerski Nala to odpowiednie miejsce dla Twojego pupila, w którym strzyżone i pielęgnowane są psy (niezależnie od rozmiaru czy rasy) oraz koty z należytą starannością, pasją, oddaniem oraz miłością do każdego zwierzaka, na najwyższym możliwym poziomie. Profesjonalna obsługa poparta ukończonymi licznymi kursami i fakultetami.

Strzyżenie utrzymywane jest wg wzorców FCI lub na osobiste życzenie klienta.
W salonie Groomerskim Nala wykonywane są takie zabiegi jak:
kąpiele
trymowanie
strzyżenie
obcinanie pazurków
higiena uszu

Salon groomerski Nala


Do pielęgnacji używany jest profesjonalny sprzęt, oraz kosmetyki najwyższej jakości.

Silny fundament i wysoką pozycję na rynku Salon Psiej Urody Nala zawdzięcza nieustannie rosnącej liczbie zadowolonych klientów, którzy stawiają na najwyższą jakość świadczonych usług.

Podaruj swojemu zwierzakowi odrobinę luksusu i dołącz do grona usatysfakcjonowanych klientów Salonu. Już dziś umów się na wizytę i przekonaj się osobiście ile znaczy profesjonalny grooming. Salon Nala gwarantuje miłe chwile i wyrozumiałość dla Twojego pupila.

Więcej informacji na stronie internetowej http://www.nala.xn.pl lub Facebooku

Zapraszamy!

Salon gromesrski Nala
ul. Targowa 2
Czechowice-Dziedzice
tel. 660 270 211