czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 22 października 2018
  • wyświetleń: 2186

Patrycja Rus-Cader: Zaprasza na Rodzinne Mini Sesje Świąteczne!

Artykuł sponsorowany:

Patrycja Rus-Cader "Fotografia" zaprasza w terminie od 3 listopada do 2 grudnia,w każdy weekend na Rodzinne Mini Sesje Świąteczne podczas których będzie pięknie, biało, klimatycznie i piernikowo, ponieważ przygotowuje dla Was 3 niepowtarzalne scenki świąteczne.

Ruś cader


Oferta dotyczy dzieci siedzących, maluszków oraz przyszłych rodziców. Podczas sesji do dyspozycji będzie szeroka gama akcesoriów oraz strojów.

Ilość miejsc jest ograniczona, więc pierwszeństwo będą miały osoby, które wpłacą zadatek w wysokości 50 zł. Sesje odbędą się w terminie od 3 listopada do 2 grudnia,w każdy weekend w godzinach 10.00 - 18.00. Jeśli są Państwo zainteresowani lecz nie odpowiada Państwu termin bardzo proszę o kontakt a na pewno uda nam się ustalić dogodny termin.

Zapis:
Dodatkowo, rodzina, która wyrazi zgodę na publikację i zbierze pod swoim zdjęciem największą liczbę polubień otrzyma ode mnie voucher na sesję z okazji Dnia Babci i Dziadka, a ich zdjęcie przez okres świąteczny zostanie wyróżnione w tle mojego funpage'a :)

Rus Cader


Wychodząc na przeciw Państwa potrzebą i ułatwiając Wam życie, za sesje będzie można zapłacić kartą.