czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 23 października 2018
  • wyświetleń: 4075

33-latek z Zabrzega żądał przewiezienia do izby wytrzeźwień

Strażnicy miejscy interweniowali na ulicy Plac Wolności. Zostali tam wezwani do nietrzeźwego mężczyzny.

Interwencja została przeprowadzona w 18 października przed godziną 18.00. Nietrzeźwy mężczyzna miał przebywać na chodniku. - Na miejscu okazał się to być 33-letni mieszkaniec Zabrzega, którego strażnicy po ustaleniu danych postanowili przewieźć do miejsca zamieszkania z uwagi na stan upojenia alkoholowego i problemy z poruszaniem się - relacjonują mundurowi.

- Gdy strażnicy przybyli na miejsce rodzina mężczyzny wyraziła chęć zaopiekowania się nim i zabrania do domu. Jednakże, gdy mężczyzna zobaczył rodzinę zaczął być agresywny w stosunku do nich, a także do patrolu. Mężczyzna wręcz żądał przewiezienia go do Bielska-Białej na izbę wytrzeźwień - opisuje

Z uwagi na zaistniałą sytuację zagrażających życiu i zdrowiu mężczyzny strażnicy spełnili jego życzenie i przewieźli do OPPA celem wytrzeźwienia. Mężczyzna miał 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

aka / czecho.pl, źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.