czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 28 października 2018
  • 13 listopada 2018
  • wyświetleń: 6224

[ZDJĘCIA] Zawody strzeleckie o Puchar Burmistrza

W dniu 10 listopada, w ramach miejskich obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości odbyły się pierwsze zawody strzeleckie o puchar Burmistrza Czechowic-Dziedzic, które zorganizowali strzelcy z Jednostki Strzeleckiej 3028 Związku Strzeleckiego "Strzelec" OSW.

Zawody strzeleckie o Puchar Burmistrza - 10.11.2018 · fot. Jednostka Strzelecka JS 3028


Zawodnicy próbowali swych sił w konkurencji karabin pneumatyczny (10m) przy użyciu otwartych przyrządów celowniczych. W oczekiwaniu na swoją kolej uczestnicy zawodów oraz osoby im towarzyszące mieli okazję zapoznać się bliżej z budową broni oraz obejrzeć wystawę broni palnej.

W rywalizacji wzięły udział reprezentacje czechowickich firm, drużyna Prawa i Sprawiedliwości, reprezentacja JS3028 oraz osoby indywidualne. Zwycięska drużyna otrzymała Puchar Przechodni Burmistrza Czechowic-Dziedzic. Trzech najlepszych zawodników w klasyfikacji indywidualnej otrzymało pamiątkowe medale. Miejsca I-III dla drużyn oraz I-VI dla zawodników indywidualnych uhonorowane zostały dyplomami. Nagrody zwycięzcom wręczył osobiście Burmistrz Marian Błachut.

- Liczymy na to, że taka forma aktywności mieszkańców naszego miasta wpisze się na stałe w tradycję obchodów Święta Niepodległości, a przy okazji kolejnych zawodów nie zabraknie również przedstawicieli czechowickich służb mundurowych. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za obecność i już dzisiaj zapraszamy do rywalizacji o Puchar Przechodni Burmistrza Czechowic-Dziedzic w 2019 roku - dodaje dowódca Jednostki Strzeleckiej JS 3028, plut. ZS Andrzej Borgieł.

aka / czecho.pl, źródło: Jednostka Strzelecka 3028 Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.