Wiadomości

  • 25 października 2018
  • 27 października 2018
  • wyświetleń: 5924

Moto-Piknik Charytatywny "Jedziemy Dla Lilianki"

Za nami:

W sobotę, 27 października w Czechowicach-Dziedzicach odbędzie się MOTO-Piknik Charytatywny "Jedziemy Dla Lilianki". Na imprezę pod patronatem Burmistrza Czechowic-Dziedzic zapraszamy w godzinach od 11.00 do 18.00.

Impreza charytatywna, w czasie której przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację małej Lilianki, która urodziła się z tzw. zespołem TAR - rzadką chorobą genetyczną krwi i kości, odbędzie się na płycie parkingowej przy Pływalni Wodnik, na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach.

Rodzice dziecka zbierają pieniądze na przeprowadzenie w USA kosztownej operacji, polegającej na rekonstrukcji zdeformowanych rączek dziecka.

Program imprezy:11.00 - wjazd samochodów na teren imprezy
11.30 - oficjalne rozpoczęcie
12.00 - rozpoczęcie konkursów
  • Najlepsza modyfikacja wizualna
  • Najgłośniejszy Wydech
  • Najlepszy system Car Audio
  • Najniższe auto zlotu oceniane poprzez car-limbo (przejazd samochodem pod tyczką - kto przejedzie pod najniżej zawieszoną, wygra zawody)


15-00 - rozdanie nagród

15.30-18.00 - luźny spot (prezentacja pojazdów, czas na rozmowy i spotkania uczestników)

18.00 - zakończenie spotu, Zakończenie sezonu - Nocna Jazda B-B


W czasie spotu oprawę muzyczną gwarantuje DJ. W tym czasie odbędzie się zbiórka pieniędzy do puszek u wolontariuszy na leczenie Rączek Lilianki. Organizatorzy zapewniają, że na uczestników czekają również atrakcje kulinarne.

Moto-Piknik Charytatywny Jedziemy Dla Lilianki

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.