Wiadomości

  • 26 października 2018
  • wyświetleń: 6936

Czesne tylko 250 zł - nowa placówka Przedszkola Dziecięce Warsztaty

Artykuł sponsorowany:

Prace remontowe naszej nowej placówki przy ul. Tetmajera 18 dobiegły już końca. Mamy nadzieję, że mieszkańcy Czechowic-Dziedzic, którzy pamiętają dotychczas mieszczące się tu Przedszkole Państwowe nr 4 będą mile zadziwieni zmianami, które zaszły. Przy remoncie postawiliśmy nie tylko na piękne odnowienie pomieszczeń, ale również na zapewnienie jak najbezpieczniejszych warunków do rozwoju każdego dziecka.

Przedszkole "Dziecięce Warsztaty"


Już nie tylko przy ul. Kasprowicza 48, ale również i tu, placówkę ozdabiają oryginalne rysunki, stworzone specjalnie dla naszych małych podopiecznych. Z wykorzystaniem nowatorskich metod pracy i domowej atmosferze panującej w Przedszkolu Niepublicznym "Dziecięce Warsztaty", zabawa i nauka to sama radość!

Zapraszamy w godz. 12-14 do placówki przy ul. Tetmajera 18 lub w godzinach funkcjonowania Przedszkola 6.30.-17.00. przy ul. Kasprowicza 48.

Zapraszamy również zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej http://www.dzieciecewarsztaty.pl oraz na nasz oficjalny fanpage - http://www.facebook.com/PrzedszkoleDziecieceWarsztaty

Oddział II Przedszkola Niepublicznego „Dziecięce Warsztaty” przy ul. Tetmajera 18 już otwarty!


Kontakt - tel. 737 359 582Przedszkole "Dziecięce Warsztaty"


ZAPRASZAMY!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Dziecięce Warsztaty" podaj