czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 27 października 2018
  • wyświetleń: 3773

Weronika Paszek i logo Czechowic-Dziedzic w Buenos Aires

Logo Czechowic-Dziedzic w ostatnich dniach pojawiło się w słonecznym Buenos Aires w Argentynie. Wszystko za sprawą Weroniki Paszek, mieszkanki naszego miasta.

Weronika Paszek, Buenos Aires
Weronika Paszek w Buenos Aires · fot. Weronika Paszek


Weronika Paszek w ostatnich tygodniach była wolontariuszką podczas Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich, które odbywały się w Ameryce Południowej. Za naszym pośrednictwem pozdrawia mieszkańców naszego miasta.

Weronika to studentka trzeciego roku na kierunku Zarządzanie Sportem w Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach. Od lat promuje nasze miasto wszędzie tam, gdzie pojawia się jako wolontariuszka. Dwa lata temu pracowała na przykład przy Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.