Wiadomości

  • 28 października 2018
  • wyświetleń: 21232

[FOTO] Nocna kraksa na Traugutta. Sprawca pijany, cztery osoby ranne!

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Traugutta. Około godziny 1:30 zderzyły się dwa samochody osobowe. Sprawca zdarzenia był pijany. Dwa zespoły ratownictwa medycznego przewiozły do szpitala cztery osoby.

Wypadek na skrzyżowaniu Traugutta i Kasprowicza - 28.10.2018 · fot. Bielskie Drogi


Ze wstępnych ustaleń portalu Bielskie Drogi wynika, że mężczyzna podróżujący białym Nissanem, jadąc ulicą Kasprowicza, nie zastosował się do znaku STOP i "przeciął" ulicę Traugutta z pełną prędkością. Niestety główną ulicą Traugutta w stronę ulicy Węglowej poruszał się samochód marki BMW. Doszło do zderzenia czołowo-bocznego. Wytrącony z toru jazdy niemiecki samochód wypadł z drogi i zatrzymał się dopiero na ogrodzeniu pobliskiej posesji.

Kierowca Nissana znajdował się pod wpływem alkoholu. Do szpitala przewieziono cztery osoby. Wstępnie wiadomo, że nic groźnego im się nie stało, ale konieczne są dokładne badania szpitalne. Sprawę wypadku drogowego, bo tak właśnie wstępnie zakwalifikowano to zdarzenie, prowadzą policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Bielsku-Białej.

Skrzyżowanie Traugutta i Kasprowicza jest zablokowane (stan na godzinę 2:10). Utrudnienia mogą potrwać do godziny 3:30.

sid / czecho.pl

źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.