czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 31 października 2018
  • 1 listopada 2018
  • wyświetleń: 1585

Apel straży miejskiej przed dniem Wszystkich Świętych

Za nami:

Zbliża się 1 listopada, kiedy obchodzimy dzień Wszystkich Świętych. Jest to czas odwiedzin na cmentarzach, czyli także okres wzmożonego ruchu na drogach. W związku z tym straż miejska zaapelowała do kierowców i podróżnych.

- Apelujemy do Państwa o rozsądek na drodze, dostosowanie prędkości do panujących, często trudnych warunków atmosferycznych. Prosimy też kierowców, jak i pieszych o szczególną ostrożność w okolicach cmentarzy - napisała na swojej stronie SM.

Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności w miejscach zatłoczonych, czyli przy stoiskach z kwiatami i zniczami, w autobusach i na samym cmentarzu.

- Ponadto, w związku z utrudnieniami w organizacji ruchu przy cmentarzu, prosimy wszystkich odwiedzających groby bliskich o bezwzględne przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i stosowanie się do poleceń policjantów i strażników miejskich, którzy będą w tych dniach dbali o Państwa bezpieczeństwo. Ułatwi to dojazd oraz parkowanie przy cmentarzu. Prosimy o niepozostawianie wartościowych rzeczy w aucie, dokładne zamknięcie drzwi i szyb - apeluje straż.

Mundurowi zachęcają, aby w dniu 1 listopada skorzystać z bezpłatnych przejazdów autobusami PKM Czechowice-Dziedzice. - Jeśli możecie, tego dnia pozostawcie samochody w garażach, na parkingach i skorzystajcie z bezpłatnej komunikacji miejskiej - sugerują funkcjonariusze.

aka / czecho.pl, źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.