Wiadomości

  • 31 października 2018
  • wyświetleń: 6116

Wodna Wieża - najlepsza restauracja w Polsce - zamknięta!

W sobotę, 27 października poznaliśmy wyniki konkursu "Poland 100 Best Restaurants". Wodna Wieża z Pszczyny zajęła w nim pierwsze miejsce. Tymczasem na drzwiach wejściowych do lokalu pojawiła się informacja o tym, że restauracja jest nieczynna. Z naszych informacji wynika, że wszyscy pracownicy otrzymali wypowiedzenia.

wodna wieża
Wodna Wieża · fot. wodnawieza.pl


Restauracja Wodna Wieża powstała w październiku 2010 r. Od tamtej pory lokal był wielokrotnie nagradzany przez krajowych i zagranicznych znawców kuchni, otrzymał m.in. trzy czapki przewodnika Gault&Millau, a także Grand Award - Trzy Widelce oraz nagrodę specjalną w kategorii "Nowatorska strategia marketingowa" plebiscytu "Poland 100 Best Restaurants".

W ostatni weekend października tego roku Wodnej Wieży przyznano prestiżowy tytuł "Najlepszej restauracji w Polsce". Tymczasem na stronie internetowej lokalu pojawiła się informacja o zawieszeniu działalności:

Drodzy goście, serdecznie dziękujemy za 8 wspólnie spędzonych lat. Czas na zmiany. W najbliższym czasie restauracja Wodna Wieża będzie nieczynna.

Do zobaczenia...


Wodna Wieża nieczynna
Informacja widniejąca na stronie restauracji Wodna Wieża - 30.10.2018 · fot. wodnawieza.pl


Podobny komunikat zawisł również na drzwiach prowadzących do restauracji. Z naszych informacji wynika, że wszyscy pracownicy otrzymali wypowiedzenia.

Wodna Wieża nieczynna
Informacja na drzwiach prowadzących do lokalu - 30.10.2018 · fot. sid / czecho.pl


Wodna Wieża przez 8 lat stanowiła integralną część gastronomicznej mapy Pszczyny. Jej niecodzienny, oryginalny wystrój przyciągał klientów zarówno ze środowiska lokalnego, jak i turystów. Niejednokrotnie restauracja rozsławiała również nasze miasto na arenie ogólnopolskiej i światowej.

BM, sid / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.