czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 31 października 2018
  • wyświetleń: 3073

Kolejna wygrana UKS Rotuz Bronów w rundzie jesiennej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "UKS Rotuz Bronów" podaj

Jeżeli miesiąc temu ktoś by przewidział, że Rotuz na kolejkę przed końcem rundy będzie zajmował czwarte miejsce w tabeli, to każdy by się postukał w czoło. Tak jednak się stało, świetna seria trwa. Nie byli w stanie jej przerwać również zawodnicy z Beskidu Godziszka.

Reklama

Uczniowski Klub Sportowy Rotuz Bronów


Rotuz rozegrał dobry mecz. Nawet przez chwilę zawodnicy z Bronowa nie utracili kontroli nad spotkaniem. Godziszka potwierdziła, że w tej rundzie nie jest zbyt wymagającym przeciwnikiem.

Szybko pierwszego gola zdobył niezawodny Miszczak, jednak kolejne strzały Bronowian nie mogły znaleźć drogi do siatki rywala. Ładnie przymierzył Feruga, lecz piłka po jego uderzeniu wylądowała na słupku. Na kolejnego gola trzeba było czekać, długie i smutne 30 minut, w których zwyczajnie "szału nie było". Autorem gola na 2:0 tuż przed przerwą był Bartek Świerkot.

Po zmianie stron ku zaskoczeniu wszystkich Godziszka... wcale nie ruszyła do ataku. W efekcie Rotuz strzelił kolejne dwa gole za sprawą Świerkota i Bieńki. Pomiędzy jednym a drugim golem boisko postanowił opuścić spieszący się na spotkanie z narzeczoną Tomalik, zbierając dwie żółte kartki na przestrzeni dwóch minut. Wynik pozostał jednak niezagrożony.

A już w najbliższą niedzielę o godzinie 14.00 ostatni mecz tej rundy. W wyjazdowym meczu rywalem Rotuza Bronów będzie KS Bystra.

Uczniowski Klub Sportowy Rotuz Bronów


Skład Rotuza: Filapek, Tomalik, Szczelina Patryk, Papkoj, Bieńko, Świerkot (72' Sosna), Dzida (87' Szczelina Adrian), Banet Jakub (61' Szczepanik), Feuga Marcin, Wronka, MIszczak (87' Stanisz)

Bramki dla Rotuza:
15' Miszczak
45' Świerkot
57' Świerkot
78' Bieńko

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

UKS Rotuz Bronów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "UKS Rotuz Bronów" podaj