czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 3 listopada 2018
  • wyświetleń: 8203

Autobus śmiertelnie potrącił mężczyznę. Policja szuka świadków

Policjanci poszukują świadków tragicznego wypadku, do którego doszło 5 października w Czechowicach-Dziedzicach. Na rogu ulicy Traugutta i Kasprowicza rowerzysta został potrącony przez autobus. 29-letni czechowiczanin zginął na miejscu.

Śmiertelny wypadek na Traugutta - 5.10.2018 · fot. czecho.pl


Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej prowadzą dochodzenie w sprawie wypadku w Czechowicach-Dziedzicach. 5 października około godz. 15.48 na skrzyżowaniu ul. Kasprowicza z ul. Traugutta, kierujący autobusem marki Mercedes, jadąc ul. Traugutta w kierunku ul. Kolejowej, w czasie manewru skrętu w prawo w ul. Kasprowicza, zderzył się z rowerzystą. Na skutek wypadku rowerzysta poniósł śmierć na miejscu.

Osoby posiadające informacje na temat wypadku proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Wapiennej 45, telefon (33) 812-12-80, nr alarmowy 112.

BM / czecho.pl, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.