czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 4 listopada 2018
  • wyświetleń: 15099

[FOTO, WIDEO] Wypadł z drogi, zburzył płot i uszkodził latarnię

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę kilkanaście minut po północy przy ulicy Legionów w Czechowicach-Dziedzicach. Na rondzie z ulicą Bestwińską samochód osobowy wypadł z drogi, uderzył w płot i latarnię. Kierowca, jak sam oświadczył, znajdował się pod wpływem alkoholu.

Nocna kraksa na Legionów - 4.11.2018 · fot. Bielskie Drogi


Interweniowały dwa zastępy straży pożarnej z posterunku zamiejscowego JGR-2 w Czechowicach-Dziedzicach, dwa patrole policji i straż miejska. Ze zgłoszenia wynikało, że kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia, dlatego dyżurny zadysponował wolne patrole będące w okolicy. To zgłoszenie jednak się nie potwierdziło, a młody mężczyzna znajdował się w pobliżu rozbitego samochodu. Od razu przyznał się, że przed wjazdem wypił kilka piw i znajduje się pod wpływem alkoholu. Nic mu się nie stało. Został przewieziony na komisariat celem dokładnego badania alkomatem i złożenia stosownych wyjaśnień.

Strażacy zneutralizowali dość spory wyciek płynów eksploatacyjnych. Siła uderzenia była na tyle duża, że klosz z ulicznej latarni poszybował kilkanaście metrów dalej, omijając w locie pobliską posesję. Uszkodzony samochód został odholowany. Utrudnienia trwały kilkadziesiąt minut.

sid / czecho.pl, źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.