czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 8 listopada 2018
  • wyświetleń: 1681

Zwycięstwo Rotuz Bronów na zakończenie rundy jesiennej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "UKS Rotuz Bronów" podaj

Ekipa z Bronowa po słabym starcie w Bielskiej A-Klasie, kończy rundę na 4 miejscu po imponującej serii sześciu zwycięstw z rzędu. Warto dodać że, nie licząc meczu z rezerwami MRKSu Czechowice-Dziedzice, każda z trzech porażek odbyła się w dosyć pechowych, a czasem kuriozalnych okolicznościach.

Uczniowski Klub Sportowy Rotuz Bronów


Mecz w Bystrej miał być zwieńczeniem udanej rundy jesiennej, tym bardziej że było to spotkanie w którym to Bronowianie, stawiani byli przez fachowców jako zdecydowany faworyt. Mimo że wynik niezbyt okazały, to uczciwie trzeba przyznać że Rotuz nie zbyt się namęczył, aby zdobyć komplet punktów.
Pierwszą bramkę dla przyjezdnych zdobył Marcin Feruga, który dobrze wykonał rzut wolny. Mimo że najprawdopodobniej jego zamiarem było wrzucenie piłki na wbiegających napastników, to jednak nikt jej nie strącił, co kompletnie zdezorientowało bramkarza Bystrej. Po kilu minutach wynik podwyższył Łukasz Miszczak, wykorzystując świetne dośrodkowanie Wronki. Ten sam Miszczak mógł spokojnie dołożyć kolejne 3 gole, jednak najwyraźniej nie chciał dobijać rywala, który i tak znajduje się w strefie spadkowej tabeli.

Zawodnicy A-Klasy udają się teraz na wyczekiwany odpoczynek. Szczególnie dla graczy z Bronowa to będzie zasłużona przerwa, gdyż 4 miejsce jako beniaminek to naprawdę przyzwoita lokata. Premierowa runda w Bielskiej A-Klasie, była dla Rotuza niczym jazda zepsutym traktorem po mszy dożynkowej. Na początku było ciężko, ludzie się śmiali, droga nierówna i wyboista, jednak w pewnym momencie maszyna ruszyła z górki i zaczął się festyn!

Teraz tylko należy liczyć że na wiosnę, ekipa z Rotuza będzie prezentować równie dobrą formę. Kibice, zawodnicy i mieszkańcy Bronowa liczą również, że drużyna będzie mogła podejmować swoich rywali na swoim boisku oraz rozpocznie się budowa nowego zaplecza szatniowego.

Do zobaczenia w 2019 roku!

KS Bystra vs UKS Rotuz Bronów
19' Feruga M. (wolny)
30' Miszczak

Skład Rotuza:
Krysta, Szczepanik, Papkoj, Szczelina P., Banet, Świerkot (80' Ciesielczyk), Cyroń, Wronka (89'Karczyński) Feruga (75' Janik), Dzida, Miszczak (85' Szczelina A.)

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

UKS Rotuz Bronów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "UKS Rotuz Bronów" podaj