czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 9 listopada 2018
  • 12 listopada 2018
  • wyświetleń: 2817

Kursowanie autobusów PKM w dniach 11 i 12 listopada

Za nami:

Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach poinformowało o zmianach w rozkładzie jazdy autobusów w dniach 11 oraz 12 listopada.

W dniu 11 listopada, od godziny 13.00 do 14.30, na liniach autobusowych mających przebieg ulicami: Kolejową, Niepodległości, Słowackiego i Łukasiewicza wystąpią utrudnienia komunikacyjne w związku z Biegiem Niepodległości organizowanym z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Na czas biegu zostaje wyznaczona trasa objazdu ulicami: Legionów, Szkolną, Narutowicza, Traugutta i Towarową do Dworca autobusowego.

Przystanki: Kolejowa/Smolna/Kablownia, Niepodległości/Skwer Stulecia oraz Łukasiewicza/Gimnazjum 3 nie będą obsługiwane. Dodatkowo, na czas objazdu, zostaje uruchomiona komunikacja zastępcza na linii nr 5, zgodnie z rozkładem jazdy na odcinku Dworzec autobusowy - Prusa/ZPZ.

Z kolei w dniu 12 listopada, który będzie dniem wolnym od pracy, autobusy PKM kursować będą według rozkładu świątecznego.

PKM przeprasza pasażerów za wszelkie utrudnienia.

aka / czecho.pl, źródło: PKM Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.