czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 11 listopada 2018
  • 17 listopada 2018
  • wyświetleń: 4310

Czechowicki sztab WOŚP poszukuje wolontariuszy i partnerów

Jak co roku w Czechowicach-Dziedzinach zagra 27. Finał WOŚP. Czechowicki sztab organizuje w naszym mieście zbiórkę na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Poszukiwani są wolontariusze oraz firmy, instytucje, osoby prywatne, które chciałyby wesprzeć inicjatywę.

26. Finał WOŚP w Czechowicach - 14.01.2018
26. Finał WOŚP w Czechowicach - 14.01.2018 · fot. BM / czecho.pl


13 stycznia 2019 roku w całej Polsce zbierane będą pieniądze na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. - Zapraszamy każdego, kto chciałby włączyć się w zbiórkę i zostać wolontariuszem. Wystarczy ogromne serce i trochę czasu. Rekrutacja trwa do końca listopada, więc czasu coraz mniej, a pomaganie jest dziecinnie proste - informuje sztab WOŚP Czechowice-Dziedzice.

Czechowicki sztab zaprasza również do współpracy wszystkie firmy, instytucje, osoby prywatne, które mogłyby wesprzeć szczytna inicjatywę czy to w postaci finansowej, ofiarowanych gadżetów, czy też różnorakich usług.

- Nie ukrywamy, że tylko z Waszą pomocą możemy 27. Finał WOŚP uczynić jeszcze atrakcyjniejszy poprzez koncerty w klubie Chacharnia, towarzyszące im wydarzenia oraz liczne licytacje ofiarowanych przez Was rzeczy. To dzięki Wam w tym roku w naszych Czechowicach zebraliśmy rekordową sumę 83.900,35 zł! Pokażmy, że na 27 Finale WOŚP 13 stycznia 2019 roku zbierzemy jeszcze więcej - dodaje sztab.

Zgłoszenia wolontariuszy (tel. 691 202 752), jak i osób i firm chętnych do współpracy, prosimy o kontakt elektroniczny pod adresem sztabwosp.czechowice@gmail.com, na Facebooku WOŚP Czechowice-Dziedzice oraz na Instagramie wosp_czechowice_dziedzice.

wośp

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.