czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 20 listopada 2018
  • wyświetleń: 4932

Sklep Duduś - wszystko dla dziecka - od niemowlaka do przedszkolaka

Artykuł sponsorowany:

Dziecięce Centrum Handlowe Duduś obchodzi 25 lecie swoje działalności! Z tej okazji zaprasza wszystkich na zakupy (również w niedziele handlowe) do swojej siedziby w Bielsku-Białej przy ul. Powstańców Śląskich 6 gwarantując profesjonalną obsługę z długoletnim doświadczeniem. Na miejscu każdy świeżo upieczony rodzic uzyska fachowe wsparcie oraz pomoc wraz z przeszkoleniem użytkowania m.in. najważniejszego wyposażenia jakimi są wyprawki dziecięce, wózki, foteliki samochodowe i wiele innych artykułów dziecięcych.

Centrum Handlowe Duduś
Duduś


Narodziny dziecka to najszczęśliwszy czas w życiu każdego człowieka, ale również duży stres. Każdy rodzic chce dla swojego dziecka jak najlepiej, ale brak wiedzy na nurtujące pytania spędza im sen z powiek.
Odpowiednie skompletowanie wyprawki dla naszego maleństwa wymaga dużego zaangażowania. Jeśli wciąż zadajesz sobie pytania: jaki wózek będzie odpowiedni? Jakie koła wybrać? Pompowane czy może żelowe lub piankowe? Z amortyzatorami czy bez? Jedno, dwu trzy częściowy? Czy każdy fotelik samochodowy spasuje do mojego modelu samochodu? Który fotelik będzie najbezpieczniejszy? Na co zwrócić szczególną uwagę przy doborze fotelika? Te i wiele innych pytań zadaje sobie każda świeżo upieczona mama i tata.

Centrum Handlowe Duduś


Sklep Duduś w Bielsku-Białej, który obchodzi właśnie 25-lecie swojej działalności służy doświadczeniem i profesjonalną obsługą. Na miejscu doświadczony i przeszkolony personel z kilkunastoletnim stażem odpowie na wszystkie Twoje pytania, rozwieje wątpliwości i pomoże w doborze odpowiedniego do Twoich potrzeb np. wózka, fotelika samochodowego, łóżeczka, krzesełka do karmienia i wiele innych. Bardzo ważne by odpowiednio sprecyzować i dobrać odpowiedni asortyment do preferencji klienta. Na miejscu możemy wszystko przymierzyć (wielkość wózka przykładowo do bagażnika w aucie) lub poprawnie pokazać sposób montażu (statystycznie 80% fotelików samochodowych jest nieprawidłowo zamontowanych).

Siedziba sklepu Duduś to 600m2 powierzchni w centrum Bielska-Białej, ponad 200 wózków i 150 fotelików na ekspozycji. Dodatkowym atutem jest długotrwała współpraca z wieloma najlepszymi firmami zagranicznymi i polskimi w branży dziecięcej. Co najważniejsze nasze produkty posiadają wszelkie potrzebne atesty i certyfikaty.

Ważną informacją dla zabieganych rodziców jest wprowadzenie sprzedaży internetowej. Już od połowy tego roku działa platforma internetowa z szerokim asortymentem. Wszystko to dla jeszcze lepszej i sprawnej współpracy oraz komfortu klientów sklepu Duduś. Z racji 25-letniego doświadczenia służymy fachowym doradztwem przy wyborze produktów pod numerami telefonów 33 814 00 56 lub 505 933 130.

W ramach promocji, darmowa wysyłka wszystkich towarów, które są w ofercie na stronie www.dudus.pl.
W związku z 25 latami obserwacji i doświadczeń wprowadziliśmy w naszym sklepie internetowym tzw. rekomendacje. Dzięki tym rekomendacjom klient będzie mógł wybrać szybciej artykuł, który spełnia jego wymagania.

W bogatej ofercie posiadamy foteliki i wózki następujących producentów:
Foteliki

wózki


UWAGA!
Dziecięce Centrum Handlowe Duduś jest już także na facebooku: Dziecięce Centrum Handlowe DUDUŚ. Sprawdź już dziś!

Serdecznie zapraszamy!
Dziecięce Centrum Handlowe "Duduś"
Wiesław Duda

43-300 Bielsko Biała ul.Powstańców Śląskich 6
Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 10.00 - 20.00
sobota: 10.00 - 17.00
niedziela handlowa: 10.00 - 17.00